İnternetim Bitti Bedava İnternet – Turkcell Hediye GB

İnternetim bitti bedava internet kazanmanın yollarını sizlerle paylaşıyoruz. Turkcell bedava internet 2023 ve 4.5g hediye internet Turkcell’de nasıl alınır, birlikte inceleyelim.

İnternetim bitti bedava internet kampanyaları sıkça merak ediliyor. Türkiye’nin en büyük operatör şirketleri arasında yer alan Turkcell kullanıcılarına çeşitli kampanyalar sunmaya devam ediyor. GSM alanında hizmet veren şirket faturalı ya da faturasız hizmet almak isteyen müşterilerine benzersiz tarifeler sunuyor. Şirketin en güncel ve özel tarifelerini sizler için derledik.

GNÇ’liler GetirYemek Bedava internet Kazanıyor

GNÇ’liler GetirYemek ile Kazanıyor kampanyası çok tercih ediliyor. Eğer ilk kez GetirYemek’ten sipariş veriyorsanız 25 TL tutarında indirim kazandırıyor. Daha önce sipariş verdiyseniz de 30 TL ve üzeri siparişlerinize özel 10 TL indirim uygulanıyor. Siparişiniz tamamlandıktan sonra ise 2 gün geçerli 2 GB internet hesabınıza yansıyor.

Avantajlı 3 ay 10 GB Bedava internet Kampanyası

Avantajlı 3 ay 10 GB Kampanyası faturalı hatlar için geçerlidir. 3 ay sözleşmeli bir kampanyadır. Üç ay boyunca her yeni ayda hattınıza 10 GB internet tanımlanır.  Aylık fatura tutarı ise vergiler dahil 79.90 TL’dir. Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir.

Cepte Modem 10GB bedava internet

Cepte modem 10gb bedava internet

Cepte Modem 10GB kampanyası faturalı hat kullanan müşterilere özel sunuluyor. Turkcell bu Fiber kampanyasına katılan tüm müşterilerine cep telefonunda Hotspot için geçerli olan 10 GB bedava internet fırsatı sunuyor.

Joker Dev Kampanyası

Joker Dev Kampanyası da yine faturalı hat kullanan müşterilere özeldir. Kampanya dahilince tüm Joker Dev paketlerini kullanırken bedava internetinizden harcıyorsunuz! İlgili kampanyanın son kullanım ve katılım tarihi ise 31 Ocak 2023’dür.

Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyası

Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Kampanyası faturalı hat kampanyası olarak dikkat çekiyor. Bu kampanya mobil internetinizde daha güvende olmanızı sağlarken aynı zamanda haftalık 1 GB bedava internet kullanmanızı sağlıyor! Kampanyanın son kullanım tarihi ise 9 Aralık 2023’dür. Kampanya tutarı ise aylık 28 TL’dir.


Daha fazla ilgili içerik;


Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1GB Kampanyası

Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1GB Kampanyası faturalı müşterilere özel sunuluyor. Bu kampanya kullanıcıların daha güvenli internet kullanabilmesini ve tehlikelerden hemen haberdar olmasını sağlıyor. Üstelik kampanya içeriğinde haftalık 1 GB bedava internet hakkı da bulunuyor!  Son kullanım tarihi 23 Eylül 2023 iken kampanya aylık tutarı ise sadece 5,99 TL’dir.

İnternetli Limitinde Durma Kampanyası

Faturalı hat kampanyaları arasında yer alan İnternetli Limitinde Durma Kampanyası 12 ay boyunca devam eder. Aylık ek olarak faturanıza sadece 15,20 TL yansıtılır. Üstelik bu kampanyayı kullanan tüm bireysel müşterilere özel aylık ekstra 1 GB bedava internet hakkı veriliyor! Kampanyanın son katılım tarihi ise 31 Aralık 2023’dir.

4.5G Hızını Deneme Kampanyası

4.5G Hızını Deneme Kampanyası ÜCRETSİZ olarak faturalı hat kullanan bireysel müşterilere sunuluyor. Kampanyaya katılan herkes Turkcell 4.5G’yi 600 Mbps’a kadar üst hızlarda deneme fırsatı yakalıyor. Ancak 4.5G kampanyasında bağlantı hızı, kapsama alanı, hizmet alınan baz istasyonu, coğrafi konum ve koşullar, şebeke yoğunluğu ve kullanılan cihaza göre farklılık gösterebilir kampanya tamamen ÜCRETSİZ olarak sunuluyor. Kampanyanın son katılım tarihi ise 31 Aralık 2023 olarak belirlenmiştir.

Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz Günlük 5 GB İnternet Kampanyası

Belirtilen bu kampanyadan sadece faturalı hat kullanan, ses ve data hattı müşterileri faydalanabiliyor. Kampanyaya katılım sağlayan tüm müşterilere günlük yurt içinde kullanılabilen 5 GB bedava internet hakkı tanımlanıyor. Son katılım tarihi ise Turkcell tarafından 01 Ocak 2023 olarak belirlenmiştir.

EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası

EBA 3 GB hediye kampanyası faturalı bireysel müşterilere özel olarak sunuluyor. Bu kampanyaya dahil olan kişiler BiP uygulamasının keşfet kısmında yer alan EBA kanalı ile eba.gov.tr veya EBA uygulaması içinde geçerli olan 3GB internet fırsatını ikiye katlanarak 6GB olarak kullanabilir. Kampanyanın son katılım tarihi ise 31 Aralık 2023 olarak belirlenmiştir. Siz de hemen kampanyanın detaylarını inceleyip katılabilirsiniz! Üstelik EBA internet kampanyası tamamen ÜCRETSİZ olarak sunuluyor!

Bedava İnternet Kampanyalarına Katılmak

Belirtilen tüm bu faturalı hat müşterilerine özel bedava internet kampanyalarına katılım sağlamak için Turkcell internet sitesini ya da cep şubesini ziyaret edebilirsiniz. Buna ek olarak Turkcell müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek de kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥