Turkcell Bedava Sms Kazanma – Bedava Sms Veren Uygulamalar

Sms günümüzde artık eskisi gibi kullanılmasa da bazı durumlarda oldukça önemli hale geliyor. İşte Turkcell bedava sms kazanma yolları ve yöntemleri ile ihtiyaçlarınızı halledebilirsiniz.

Turkcell kalan sms paketiniz düşükse ve tarifenizdeki sms sizin için yeterli değilse ek paket almadan nasıl sms kazanabileceğinize gelin birlikte bakalım. Peki bedava sms kazanabileceğiniz yollar nelerdir;

  • Salla Kazan uygulamasını kullanarak,
  • 2222 telefon hattına SANS yazarak sms yazarak,
  • 2222telefon hattına SMS yazarak,
  • Dijital Operatör uygulamasındaki hediye havuzunu kullanarak,
  • Turkcell şanslı çarkı çevir uygulaması sayesinde,
  • Yüklediğin kadar kazan kampanyasına abone olarak,
  • Turkcell hediyeli oyun sitesi üzerinden,
  • Paycell uygulaması üzerinden bedava sms kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Sms Veren Uygulamalar

Turkcell bedava sms veren uygulamalar

Turkcell operatörüne bağlı hatta sahip olan kişiler bedava sms yapma işlemlerini merakla araştırmaktadır. Bedava sms için yapabileceğiniz birden fazla yöntem vardır. Bu yöntemleri kullanarak bedava sms hakkınızı elde edebilirsiniz.

2222; Turkcell kullanıcı tarafından bilinmeyen yöntemlerden biridir. 2222’ye kısa mesaj göndererek bedava sms kazanabilirsiniz. 2222 telefon hattına SANS ya da SMS yazarak göndermeniz halinde belirli oranlarda sms hakkı hattınıza tanımlanır.

Paycell; Turkcell uygulamasından biri olan Paycell sayesinde sms kazanabilirsiniz. İlk önce Paycell uygulamasına giriş yapın. Paycell uygulamasına para aktardıkça puan kazanırsınız. Puanlar sayesinde bedava sms hakkını yapabilirsiniz.

Salla Kazan; Turkcell uygulamasının bir diğer uygulamasından biri de salla kazan olarak karşımıza çıkar. Turkcell uygulamasını açın ve salla kazan seçeneğine tıklayın. Her hafta kullanıcıları bekleyen farklı hediyelerden yararlanın.

Turkcell Sms Hediye Etme

Turkcell abonesiyseniz ve farklı bir kişiye sms göndermek istiyorsanız iki farklı yolunu tercih edebilirsiniz. Farklı bir kişiye sms hediye edebileceğiniz herhangi bir uygulama ya da yöntem yoktur. Bu yüzden hediye sms göndermek için en fazla yapabileceğiniz işlem şu şekildedir;

  • Turkcell uygulaması üzerinden arkadaşınıza TL gönderimi yapabilirsiniz.
  • Salla kazan uygulamasında sms hediyesi aldığınız zaman paylaş seçeneğine tıklayarak arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Ancak bu yöntem için karşı tarafında Turkcell operatör kullanıcısı olması gerekir.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥