İçeriğin devamı aşağıda ▼

Turkcell

Turkcell Biz Günlük 1 GB Bedava İnternet – İndir

Turkcell biz günlük 1 GB bedava internet ve Turkcell biz internet gönderme işlemini sizlere aktarıyoruz. Turkcell haftalık 1 GB hediye nasıl alınır, gelin birlikte inceleyelim.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Turkcell Biz kapsamında oluşturulan ekip üyelerine özel günlük 1GB sunulacaktır.

BiP Senyapdiye Biz Kampanyası

Bip senyapdiye biz kampanyası

Turkcell her kampanyasını BiP uygulamasıyla yaptığı gibi bu kampanyayı da BiP’te yapıyor. BiP senyapdiye görevi tamamlayan herkes 1 GB bedava internet alıyor. BiP senyapdiye bedava internet nasıl yapılır işte detayları.

Kampanya tarihleri arasında BiP indirip Keşfet bölümünde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek, “Görevden GB Şansı” butonuna basılması gerekmektedir. Bu butona basılmasının ardından “Haftanın Görevi” alanına tıklayarak, Turkcell Biz’i inceleyen her gün ilk 50 bin kişi saatlik 1GB kazanıyor.


Daha fazla ilgili içerik;


Turkcell Biz indir

Turkcell biz indir, Turkcell biz aile grubu oluşturabileceğiniz grup kampanyasıdır. Turkcell ücretsiz grup tarifesinde bir çok yenilik ve hediyeler abonelerini bekliyor. Aile içi grup tarifesinde internet ve dakika paylaşımı gibi avantajlar var. Turkcell biz hakkında daha fazla bilgi almak için daha önce yayınladığınız buradaki linki inceleyebilirsiniz.

BiP İndir İnternet Kazan

BiP indir internet kazan, Turkcell BiP uygulaması sayesinde aboneler hediye internet ve bedava paketlere doyuyor. Turkcell bedava internet paket kampanyalarını BiP senyapdiye uygulaması üzerinden yaptığı için bu uygulamayı mutlaka indirmelisiniz. BiP uygulamasında arama bölümüne #senyapdiye yazın. Ve ilk çıkacak kanala abone olun. Senyapdiye kampanyaları size bildirim olarak gelecek ve siz görev tamamladıkça bedava internet kazanacaksınız. BiP uygulamasını ücretsiz indirmek için aşağıdaki linke göz atamabilirsiniz.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler