Turkcell Biz Günlük 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Biz kampanyası her gün 1 GB bedava internet veriyor. Turkcell faturalılara özel biz bedava internet kampanyasının detaylarını sizlerle.

BiP Senyapdiye Biz Kampanyası

Turkcell her kampanyasını BiP uygulamasıyla yaptığı gibi bu kampanyayı da BiP’te yapıyor. BiP senyapdiye görevi tamamlayan herkes 1 GB bedava internet alıyor. BiP senyapdiye bedava internet nasıl yapılır işte detayları.

BiP Senyapdiye Biz Kampanyası

Kampanya tarihleri arasında BiP indirip Keşfet bölümünde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek, “Görevden GB Şansı” butonuna basılması gerekmektedir. Bu butona basılmasının ardından “Haftanın Görevi” alanına tıklayarak, Turkcell Biz’i inceleyen her gün ilk 50 bin kişi saatlik 1GB kazanıyor.

Turkcell Biz Nedir?

Turkcell biz aile grubu oluşturabileceğiniz grup kampanyasıdır. Turkcell ücretsiz grup tarifesinde bir çok yenilik ve hediyeler abonelerini bekliyor. Aile içi grup tarifesinde internet ve dakika paylaşımı gibi avantajlar var. Turkcell biz hakkında daha fazla bilgi almak için daha önce yayınladığınız buradaki linki inceleyebilirsiniz.

BiP İndir, İnternet Kazan

Turkcell BiP uygulaması sayesinde aboneler hediye internet ve bedava paketlere doyuyor. Turkcell bedava internet paket kampanyalarını BiP senyapdiye uygulaması üzerinden yaptığı için bu uygulamayı mutlaka indirmelisiniz. BiP uygulamasında arama bölümüne #senyapdiye yazın. Ve ilk çıkacak kanala abone olun. Senyapdiye kampanyaları size bildirim olarak gelecek ve siz görev tamamladıkça bedava internet kazanacaksınız. BiP uygulamasını ücretsiz indirmek için aşağıdaki linke göz atamabilirsiniz.

Ücretsiz BiP İndir

Salla Kazan İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet 2022 kategorisini ziyaret edin

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu