Eskiyi getir yeniyi al telefon kampanya hakkında güncel bilgileri aktarıyoruz. Eskiyi getir yeniyi al Samsung cihazlarını gelin birlikte inceleyelim.

Turkcell eskiyi getir yeniyi al 2023 fiyatları sık bir şekilde merak ediliyor.  Turkcell Türkiye’de en çok tercih edilen operatörlerden biri olarak dikkat çekiyor. Ancak Turkcell için sadece mobil hat operatörü demek yetersiz kalacaktır. Çünkü müşterilerine benzersiz fırsatlar, kampanyalar ve ürünler sunuyor. Bu kampanyalarından biri ise akıllı telefon modelleri için geçerli olan eskiyi getir yeniyi al kampanyasıdır.

Kampanyanın katılım ve kullanım şartları oldukça kapsamlıdır. Ancak kısaca kampanyanın mantığı eski telefonunuzu Turkcell bayisine götürüp değerini belirlemek ve yenisi alırken eski telefonunuzun değerince indirim almanızdır. Bu kampanyaya kısaca EGYG adı veriliyor. Kampanya kapsamındaki eski cihaz bedelleri cihazınızın durumuna göre netlik kazanıyor. EGYG kampanyasında en sık tercih edilen cihazların kampanyalı fiyatları şu şekildedir;

Turkcell Eskiyi Getir Yeniyi Al
Turkcell Eskiyi Getir Yeniyi Al
Telefon ModeliÖnceki FiyatıKampanyalı Fiyatı
Iphone 13 128 GB8.126,21 TL / 3 ay7.473,99 TL / 3 ay
Iphone 11 64 GB5.441,10 TL / 3 ay5.040,88 TL / 3 ay
Iphone SE 3 64 GB4.904,20 TL / 3 ay4.423,21 TL / 3 ay
Turkcell Eskiyi Getir Yeniyi Al

En sık tercih edilen cihazların kampanya kapsamındaki güncel fiyatları tablodaki gibidir. Sözleşmeli 5,000 TL altı cihaz alımlarında 6,9 ya da 12 ay taksit uygulanırken 5,000 TL üzeri tüm akıllı telefon cihaz alımlarında ise maksimum 3 ay vade seçeneğine yer veriliyor.

Eski Telefonu Getir Yenisini Al

Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Eski telefonu getir yenisi al 2023 kampanyası Turkcell tarafından sunuluyor. Turkcell kullanıcıları eski cihazlarını götürüp cihaz değerine bağlı olarak yeni cihazları satın alırken indirim alabiliyor. Ya da isteyenler eski cihazlarının bedellerini nakit olarak da talep edebiliyor. Ancak genelde kullanıcılar yeni akıllı telefon satın alırken eski cihazlarını verip indirim almayı tercih ediyor. EGYG adı verilen bu benzersiz kampanya sadece Turkcell mağazalarında geçerli bir kampanyadır. Kampanyaya ilişkin bazı detayları aktarmak gerekirse de;

  • EGYG kampanyası sadece T.C vatandaşı olan Turkcell müşterilerine özeldir.
  • Farklı operatörleri kullanan kullanıcılar Turcelle’e geçiş yaparsa EGYG kampanyasından faydalanabilir.
  • Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında eski cihazların değeri TL ve ek indirim varsa toplamı sözleşme tutarının genelinden düşürülür.

Turkcell EGYG kampanyası tüm akıllı telefon modellerinde geçerlidir. Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız belirtilen şartları taşımanız gerekiyor. En yakın Turkcell mağazasını ziyaret ederek talebinizi ileterek ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Eski Iphone’u Getir Yenisini Al Apple 2023

Eski iphone’u getir yenisini al Apple 2023 kampanyası devam ediyor. Bildiğiniz üzere Apple dünyanın en iyi teknolojik cihaz markaları arasında dikkat çekiyor. Geri dönüşüme de oldukça önem veren Apple markası kullanıcılarına çeşitli kampanya seçenekleri sunuyor. Apple aygıtları kullanıyorsanız bu aygıtlarınızı Apple mağazalarına götürüp geri dönüştürülmesine destek olabilirsiniz.

Öte yandan Turkcell de Apple marka akıllı telefonlar için benzersiz bir kampanya sunuyor. Eğer Apple marka telefonunuz varsa ve değiştirmek istiyorsanız Turkcell’in eskiyi getir yeniyi götür kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bunun için elinizdeki eski cihazınızla beraber en yakın Turkcell mağazasını ziyaret edin. Satın almak istediğiniz yeni Apple akıllı telefona karar verin. Ardından aldığınız tüm indirimler ve eski cihaz tutarı yeni cihaz alımı kontratından düşürülür. Yeni Apple akıllı telefon modellerinin ücreti 5000 TL üzerindeyse 3 taksite varan vade seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası Nerede?

Eskiyi getir yeniyi götür kampanyası pek çok marka ve mağaza tarafından sunuluyor. Turkcell, Media Market, Türk Telekom gibi yerlerde eskiyi getir yeniyi götür kampanyası mevcuttur. Ancak Turkcell bu kampanyanın lideri konumundadır.

Eski Bir Iphone ile Ne Yapılabilir?

Eski bir Iphone cihazınız varsa bunu yeni cihaz satın alırken değerince indirim almak üzere kullanabilirsiniz. Eskiyi getir yeniyi götür kampanyası sunan mağaza ve markalardan yeni akıllı telefon satın alırken eski Iphone’nizi verirseniz değerince indirim tutarı kontratınıza yansıtılır.

Ukrayna Telefon Fiyatları 2023 – (14 Pro Max, 13 Pro Max)

Hangi Telefonu Almalıyım – Cep Telefonu Önerileri, En Kaliteli