Turkcell Faturalı Akıllı 20 GB Paketi 59 TL

Turkcell şimdi faturalı hatta geçmenin tam zamanı kampanyası 20 GB internet aylık sadece 50 TL. Turkcell akıllı paketler nedir nasıl yapılır işte detayları.

Turkcell’e geçiş avantajlarından bir yenisine merhaba diyebiliriz! Şimdi Turkcell’e numarasını taşıyan bütün abonelerin yararlanabileceği Furalı Akıllı paketlerden bahsedeceğiz.

Turkcell Faturalı Akıllı Paketler

Yeni Turkcell faturalı hat sahibi olacaklar için geçerli interneti bol harika paketlerdir. İhtiyacınız olan interneti bu paketler sayesinde alıp daha az ödeyebilirsiniz. Çok uzatmadan akıllı paketlere hemen göz atalım.

Turkcell Faturalı Akıllı Paketler

Akıllı 10 GB Paketi 42 TL

Turkcell faturalı akıllı 10 GB paketinde her yöne 1000 dakika ve 1000 mesajlaşmanın yanında her yöne 10 gb internet katı veriyor. Akıllı 10 GB paketini yıllık abone olanlar için 42 TL ve aylık aboneler için 57 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Akıllı 20 GB Paketi 59 TL

Turkcell faturalı akıllı 20 GB paketinde her yöne 1000 dakika ve 1000 mesajlaşmanın yanında her yöne 20 gb internet katı veriyor. Akıllı 20 GB paketini yıllık abone olanlar için 59 TL ve aylık aboneler için 79 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Salla Kazan'dan Bedava 2 GB İnternet

Salla Kazan’dan Bedava 2 GB İnternet

Turkcell faturalı akıllı paketi alan aboneler şimdi her hafta bedava internete doyuyor. Her hafta salla kazan’dan 2 GB bedava interneti anında alabilirsiniz. Aylık 8 GB bedava internet almak için sadece Turkcell faturalı hatta geçerek akıllı paketlere abone olmanız yeterli.

Ücretsiz BiP İndir

Salla Kazan İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

googlehaberler