Turkcell Faturasız Aynen 5GB İnternet Paketi 45 TL

Turkcell ön ödemeli faturasız hatlara özel Aynen internet paketleri kampanyası başlattı. Turkcell dijitale özel Aynen paketleri hakkında detaylı bilgi veriyoruz.

Bol Bol Bedava İnternet Paketi

Turkcell Aynen paketi tarifinize ek GB veren internet paketleridir. Turkcell uygulamalarında geçerli Turkcell bedava 16GB internet vermektedir. Aynen 5GB internet paketine ek olarak; TV+, Lifebox, Dergilik abonelikleri ve Dergilik uygulamasında geçerli 1 GB, Lifebox, TV+ ve BiP uygulamalarında geçerli 5’er GB geçerli internet de dahil.

Turkcell Faturasız Aynen 5GB İnternet Paketi 45 TL
Turkcell Faturasız Aynen 5GB İnternet Paketi 45 TL

Faturasız Aynen 5GB Paketi

Turkcell Aynen 5Gb paketi hakkında detayları aktaralım. Aynen 5 GB Paketi kapsamında yurt içinde geçerli 5 GB cepten internet, her yöne 500 dakika konuşma ve 1000 SMS sunulmaktadır. Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 45 TL’dir. Paket geçerlilik süresi 28 gündür. Paket 28 günün sonunda yenilenmez ve sunulan faydalar sonlanır.Paketten bireysel ön ödemeli Turkcell aboneleri faydalanabilirler.

Dijitale Özel Paket Nasıl Alınır?

Turkcell dijitale özel paket kampanyasından yararlanmak için Turkcell dijital operatör uygulaması veya turkcell.com.tr sitesinden paket alımı yapmanız gerekiyor. Dijital operatör uygulaması indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması

Turkcell web sitesinden paketi yüklemek için https://www.turkcell.com.tr/yukle/hazir-kart-paket-yukle?place=qa adresine girin. Aşağıdaki gibi bir ekrana çıkacak. İstenilen bilgileri girip ilerleyebilirsiniz. Sonrasında paket seçenekleri gelince uygun olan paketi seçip alım işlemini bitirebilirsiniz.

Dijitale Özel Paket Nasıl Alınır?
Dijitale Özel Paket Nasıl Alınır?

Ücretsiz Salla Kazan Uygulaması İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Yasemin

1984 Ankara doğumlu. Gazi Üniversitesi işletme yönetimi bölümü mezunu. 6 Yıldır habercilik sektöründe editörlük hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu