Turkcell Fizy Bedava İnternet 2021

Turkcell BiP fizy görevi tamamla anında 1 GB bedava internet kazan. Turkcell Kasım 2020 fizy bedava internet nasıl yapılır işte detayları.

Fizy Bedava İnternet 2021

Fizy bedava internet nasıl yapılır kısaca anlatıyoruz. BiP indirip Keşfet bölümünde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek, “Görevden GB Şansı” butonuna basılması gerekmektedir. Bu butona basılmasının ardından “Haftanın Görevi” alanına tıklayarak fizy’den 10 şarkı dinleyen müşterilerimiz saatlik 1GB kazanacaktır.

Turkcell BiP 2 GB Bedava İnternet

Turkcell fizy görevini tamamlayanlar ayrıca 2 GB bedava internet almak için şunları yapması gerekiyor. İlk görevini tamamlayanlara ise fizy premium üyeliği teklif olarak sunulacak, fizy premium üyeliğini satın alanlara ise günlük 2GB hediye edilecektir.

Fizy Premium Nasıl Yapılır?

Fizy premium üyesi olmak için fizy Premium yaz 2200’a gönder.

fizy Premium üyeliği ile fizyde bulunan 35 milyondan fazla içeriği sınırsız, reklamsız ve yüksek ses kalitesiyle dinleyebilir, şarkı sözlerine erişebilir ve Turkcell’lilere ek 5GB fizy kullanımda geçerli internet faydasını kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Salla Kazan İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet 2021 kategorisini ziyaret edin

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu