Turkcell Güvenlik Paketi – Turkcell Dijital Güvenlik Servisi iptali

Turkcell güvenlik paketi ve Turkcell dijital güvenlik paketi nedir, bilgilendiriyoruz. Dijital güvenlik Turkcell paketlerini birlikte inceleyelim.

Dijital Güvenlik Turkcell

Dijital Güvenlik Turkcell koruma paketi ile telefonunuza sızmalarına engel olun. Turkcell güvenli internet servisi sayesinde banka hesabınız ve şifreleriniz daha güvende. Turkcell Güvenlik Servisi aylık 9.90 TL olarak ücretlendirilmiştir. Ayrıca bu servisten yararlanan abonelere haftalık 1 GB bedava internet tanımlanmaktadır.

Turkcell Dijital Güvenlik paketi nedir

Turkcell Dijital Güvenlik paketi nedir, güvenlik Servisi ücretli bir servistir. Turkcell güvenlik şifre koruma servisi aylık 9.90 TL hizmet bedeli vardır. Güvenlik servisi almak için; GUVENLIK yazıp 2200’a mesaj gönder.  Şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için linkteki adresten e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir.


Daha fazla ilgili içerik;


Turkcell Dijital Güvenlik Servisi iptali

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi iptali, Turkcell koruma paketini iptal etmek için; 2200’a IPTAL GUVENLIK yazarak mesaj gönder.

Gökçe Kübra

Kübra, finans okuryazarlık alanında kendini geliştiriyor. Grafiklere bayılır ve analizlerini paylaşmak onu heyecanlandırıyor. kubra.gokce@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥