Turkcell İçişleri Bakanlığı Tarifesi 20 GB Bedava İnternet

Turkcell kamu çalışanları 5 GB ve katlayan 10 GB paketi kampanyası başlattı. Kamu çalışanlarına özel tarife nasıl yapılır, 10 GB internet nasıl alınır detaylandırdık.

20 GB Bedava İnternet

Kamu Ekstra Paketi ile 20 GB bedava internet alabilirsiniz. Kamu Ekstra Paketi kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Kamu Ekstra Paketi 59 TL

Turkcell kamu ekstra paketinden İçişleri Bakanlığı ve bağlı kuruluşlar çalışanı olduğunu gösteren belge ile yararlanılabilir. 

Kamu+ Ekstra Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, her yöne 1000SMS tanımlanır.

Kamu Tarifesi İptal Etme

Turkcell kamu paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde katlanan internet faydanız hemen silinir ve iptal talebiniz (veya kampanya değişiklik talebiniz) hemen geçerli olur.

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet 2022 kategorisini ziyaret edin

Dijital Operatör

Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile haftalık bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör kampanyalarından haberdar olurken ve paket yüklemesi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu