Turkcell İşte Paketi 12 Ay Boyunca 2 GB Bedava İnternet

Turkcell işte destek paketi 2 GB bedava internet kampanyası başlattı. Turkcell destek 2 GB bedava internet nasıl yapılır, Turkcell 2 GB bedava internet kampanyası hakkında detay.

Turkcell Destek Bedava İnternet

Turkcell 12 ay boyunca 2 GB bedava internet kampanyası detaylarını aktarıyoruz. 12 ay 2GB Hediye kampanyasından İşte Destek Paketleri, İşte Paketler ve Esnaf Paketlerinden yararlanan kurumsal müşteriler faydalanabilir. Esnaf, İşte Destek Paketleri, İşte Paketlerde Kampanyası’ndan yararlanan müşterişlere özel sunulmaktadır. 

2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

12 Ay boyunca bedava internet nasıl alınır detaylandırdık. 12 ay 2GB hediye kampanyası 22 Haziran 2020 tarihi itibarıyla, data tüketim oranı genel ortalamaya göre, Turkcell müşteri yaşı genel ortalamaya göre ve daha az olan, paketlerin aşım oranı genel ortalamaya göre 0 ve üzeri olan, daha önce numara taşımayla gelmiş veya numara taşımayla rakip operatörlere gitmiş ve/veya kontratı bitmiş olan veya yakın zamanda kontratı bitecek olan müşterilere sunulacaktır. Kampanyaya katılım ücretsiz olacaktır, aboneler kampanyalı paketlerde kaldıkları süre boyunca hediye internet faydası otomatik yenilenecektir. Kampanyaya katılım aylık 5000 adet olarak limitlendirilmiştir.

Ücretsiz Salla Kazan Uygulaması İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet 2022 kategorisini ziyaret edin

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu