Turkcell Kalan Dakika, İnternet ve Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell hesabım kalan hakları öğrenme nasıl olur, Turkcell internet, dakika ve bakiye sorgulama hakkında detaylı bilgilendiriyoruz.

Turkcell Kalan Dakika, İnternet ve Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell Hesabım Kalan Kullanım

Turkcell hesabım adresinden kalan kullanım bedelinizi görebilirsiniz. Kalan kullanım ve kalan bakiye sorgulamayı buradan yapabilirsiniz. Turkcell hesabım sitesine girdikten sonra kalan dakika, internet ve bakiye miktarınızı görebilirsiniz. Ayrıca Turkcell web sitedinde yer alan kullanım detaylarınıza ulaşmanızda mümkündür.

Turkcell Hesabım Kalan Kullanım

Turkcell.com.tr anasayfası sağ tarafta bulunan “Giriş” bölümünden giriş yapın. En altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta bulunan menüden “Hat Özetim”e tıklayarak​​ kalan kullanımınızı görebilirsiniz.

Kalan Paket Öğrenme

Turkcell paketinizden kalan internet, dakika ve bakiye öğrenmek için mesaj gönderebilirsiniz. Turkcell bakiye öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz sms gönderebilirsiniz. Ardından hattınızda kalan bakiye bilgileri size mesaj olarak iletilecektir. Ayrıca telefonunuzdan *100#’​yi tuşlayarak da kalan bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]

BONUS KAZAN

Alt tarafta bulunan cevap yaz kısmına değerli duygu ve düşüncelerini belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Ayrıca bedava internet kodlarını almak için; Bedava internet kodları başlığını ziyaret edin.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.