Turkcell Kendi Emocanını Yap ve Emocan Paylaş

Turkcell bu senin emocan uygulamsıyla kendi emocanını yap ve paylaş. Turkcell en güzel emocan yapanlar için süprizleri olacak. Emocan nasıl yapılır, Emocan bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Emocanını Yarat Nedir?

Turkcell maskotu olarak bilinen emocanları artık herkes oluşturabiliyor. Turkcell web sitesinde yer alan emocan yat bölümünde size ait bir emocan oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz emocanı bütün sosyal medya araçlarında #BuEmocanBenim hastagiyle paylaşabilirsiniz.

Bu Emocan Senin Nasıl Yapılır?
Bu Emocan Senin Nasıl Yapılır?

Bu Emocan Senin Nasıl Yapılır?

Kendi emocanını oluştur ve paylaş nasıl yapılır detaylandırıyoruz. Turkcell resmi sitesinde yer alan emocan bölümüne buradan giriş yapın. Boş bir ekranın altında “hadi başla” linkine tıklayın. Ekrana sade ve yalın bir emocan gelecek. Siz bu emocanı kendi tarzınıza göre oluşturabilirsiniz. Ekranın altında yer alan yüz, vücud, saç, göz, aksesuar gibi seçebileceğiniz özelliklerle emocan oluştur. Emocan oluşturduktan sonra aynı ekranda paylaş botununa tıklayın. İsterseniz bilgisayarınıza indirin istersenizde sosyal medyada paylaşın.

Emocan #BuEmocanBenim Hastagiyle Paylaş

Oluşturduğunuz emocanı #BuEmocanBenim hastagiyle instagram, twitter ve facebook sosyal medya araçlarında paylaşabilirsiniz. En çok beğenilen veya ilgi göre emocanlar için Turkcell’den sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Diğer emocanları görmek için sosyal medya hesabınızda arama sekmesine BuEmocanBenim yazın ve diğer emocanları görün.

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Yasemin

1984 Ankara doğumlu. Gazi Üniversitesi işletme yönetimi bölümü mezunu. 6 Yıldır habercilik sektöründe editörlük hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu