Turkcell Lifecell Faturasız Paketler 2021

Turkcell Lifecell faturasız paket 2021 hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Turkcell faturasız lifecell paketleri nedir, Turkcell faturasız lifecell paket nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Turkcell Lifecell Faturasız Paketler 2020
Google News Bedava internet abone ol

Turkcell Lifecell Faturasız Paket Nedir?

Lifecell konuşma dakikası az ama interneti biraz daha fazla olan paketlerdir. Özellikle Turkcell uygulamalarında geçerli 20 GB bedava internet kampanyasıyla dikkat çeker.

Lifecell 20 GB Bedava İnternet

Lifecell faturasız paketler 20 GB bedava internetiyle birlikte size geliyor. Lifecell Plus paketi satın alan bireysel, faturasız Turkcell müşterileri aylık olarak, yurt içi her yöne 100 dk, yurt içi her yöne 100 SMS, 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet, Yaani Search’te geçerli 3 GB internet kullanabilecektir.

Lifecell Faturasız Paketler

Lifecell faturasız paketleri nedir, Lifecell faturasız paketler nasıl alınır aşağıda yer almaktadır. Size uygun olan Lifecell faturasız paketini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Lifecell paketleri nasıl yapılır, iptal etme ve kalan paket sorgulama anlatımı yer almaktadır.

PAKETKONUŞMAİNTERNETSMSÜCRET
Lifecell Plus 2 GB Paketi 100 DK Her Yöne2 GB100 SMS35 TL / AY 
Lifecell Plus 4 GB Paketi 100 DK Her Yöne4 GB100 SMS45 TL / AY 
Lifecell Plus 6 GB Paketi 100 DK Her Yöne6 GB100 SMS55 TL / AY 
Lifecell Plus 2 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Lifecell Plus 2 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Faturasız Lifecell Plus 2 GB Paketi’ni almak için LIFECELL PLUS 2GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yaparak veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak da alabilirsiniz.

Lifecell Plus 2 GB Paketi İptal Etme

Lifecell faturasız Plus 2 GB paketini iptal etmek için IPTAL LIFECELL PLUS 2 GB yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Lifecell Plus 4 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Lifecell Plus 4 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Faturasız Lifecell Plus 4 GB paketini almak için LIFECELL PLUS 4GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yaparak veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak deaalabilirsiniz.

Lifecell Plus 4 GB Paketi İptal Etme

Lifecell faturasız Plus 4 GB paketini iptal etmek için IPTAL LIFECELL PLUS 4 GB yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Lifecell Plus 6 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Lifecell Plus 6 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Faturasız Lifecell Plus 6 GB paketini almak için LIFECELL PLUS 6GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yaparak veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak deaalabilirsiniz.

Lifecell Plus 6 GB Paketi İptal Etme

Lifecell faturasız Plus 6 GB paketini iptal etmek için IPTAL LIFECELL PLUS 6 GB yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

BiP’ten Her Yöne 1000 Dakika Hediye

BiP aramayla her yöne 1000 dk. (ister ev, ister iş, ister cep). Aradığın kişinin BiP’i olmasa bile BiP’ten her yöne 1000 dk ile dilediğini arayabilirsin.BiP’ten BiP’e sınırsız konuş.

Faturasız Lifecell Mix Paketler

PAKETKONUŞMAİNTERNETSMSÜCRET
Lifecell Super Mix Paketi 500 DK HER YÖNE 3 GB50 TL / AY 
Lifecell Mega Mix Paketi 500 DK HER YÖNE 3 GB60 TL / AY 

Turkcell Faturasız lifecell mix paketlerinde 500 dakika konuşma ve 3 GB internet yer alıyor. Mix paketlerin özelliği seçtiğiniz uygulamalarda size bedava internet veriyor.

Lifecell Süper Mix Paketi Nedir?

Lifecell Süper Mix Paketi Nedir?

Turkcell faturasız Lifecell Super Mix Paket ile seçeceğiniz 3 uygulamayı özgürce kullanabilir, 500 dakika ile doya doya konuşabilirsin. Ek 3GB ile de ne yapacağın sana kalmış. Üstelik ek ücret ödemeden Dergilik, BiP, Fizy ve Yaani paketinizde. Seçeceğin 3 uygulamada geçerli 15 GB (Uygulama Başına 5GB). Bip’ten Bip’e Sınırsız konuşma ve mesajlaşma. fizy, TV+, Dergilik, Yaani uygulama başına 5 GB ve toplamda 20 GB bedava internet sunuyor.

Lifecell Süper Mix Paketi Nasıl Alınır?

Turkcell faturasız Lifecell Super Mix paketini almak için LIFECELL SUPER MIX yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yaparak veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak da alabilirsiniz.

Lifecell Süper Mix Paketi iptal etme

Lifecell Süper Mix Paketi iptal etmek için IPTAL LIFECELL SUPER MIX yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Lifecell Mega Mix Paketi Nedir?

Lifecell Mega Mix Paketi Nedir?

Turkcell faturasız Lifecell Mega Mix Paket ile seçeceğiniz 5 uygulamayı özgürce kullanabilir, 500 dakika ile doya doya konuşabilirsin. Ek 3GB ile de ne yapacağın sana kalmış. Seçeceğin 5 uygulamada geçerli 25 GB (Uygulama Başına 5GB). Turkcell servislerinde geçerli 20 GB (Fizy, Tv+, Dergilik, Yaani’de geçerli 5’er GB), Sınırsız Bip (mesajlaşma ve konuşma) bulunmaktadır.

Lifecell Mega Mix Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell faturasız Lifecell Mega Mix paketini almak için LIFECELL MEGA MIX yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yaparak veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak da alabilirsiniz.

Lifecell Mega Mix Paket iptal Etme

Lifecell Mega Mix Paket iptal Etmek için IPTAL LIFECELL MEGA MIX yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Lifecell Kalan Kullanım Sorgulama

Turkcell faturasız lifecell paketinizde kalan faydalarınızı KALAN yazıp 2200’a göndererek veya *159# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Lifecell Operatör İsmi Değiştirme

Yenilikçi marka Lifecell telefon ekranlarında da yerini alıyor. Lifecell’li olduğunuzu herkes bilsin, görsün diye, cep telefonu ekranındaki operator ismi de Lifecell TR. Operatör ismini tekrar Turkcell yapmak için “IPTAL LIFECELL TR” yazın 2200’a yollayın, yeniden LIFECELL TR yapmak için benzer şekilde “LIFECELL TR” yazın 2200’a yollayın. Bilgilendirme kısa mesajları geldiğinde telefonunuzu açıp kapatmanız yeterli.

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x