2020 Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Lifecell İlk Hattım Mini 10 GB Hediye Faturasız Paketi

Turkcell Lifecell İlk Hattım Mini paketi hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. Lifecell İlk Hattım Mini nasıl alınır, Lifecell İlk Hattım Mini paket hediyesi nasıl yapılır detaylı bilgi alın.

Turkcell Lifecell İlk Hattım Mini 10 GB Hediye Paketi

Lifecell İlk Hattım Nedir?

Turkcell 8 – 14 yaş aralığındaki abonelerine özel paketidir. İlk kez hat sahibi olacak aboneler için geçerlidir. 8-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik “Lifecell İlk Hattım Mini”den ebeveynin her bir çocuğu için, ebeveynin üzerine olan bir Bireysel ön ödemeli ses hattı için, ebeveyn ve 8-14 yaş aralığındaki çocuğunun kimlikleri ile Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvuru yaparak yararlanılabilir.

Lifecell İlk Hattım 10 GB Bedava İnternet

Turkcell Lifecell İlk Hattım paketine özel 10 GB bedava internet nasıl alınır detaylarını anlattık. “Lifecell İlk Hattım Mini” yurt içi her yöne 500 dk ve yurt içi her yöne 100 SMS içerir. Ek olarak, BiP’ten BiP’e sınırsız görüşmede geçerli internet, Dergilik’te geçerli 5GB internet ve Fizy’de geçerli 5GB olmak üzere toplam 10 GB bedava internet içermektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  65 Yaş Üzeri Konuşma Paketi ve Bedava İnternet

Lifecell İlk Hattım Nasıl Açılır?

Lifecell ilk hattım mini paketini nasıl açabilirim sorularına cevap olarak aşağıdaki paragraf açıklayıcı olacaktır. 8-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik “Lifecell İlk Hattım Mini”den ebeveynin her bir çocuğu için, ebeveynin üzerine olan bir Bireysel ön ödemeli ses hattı için, ebeveyn ve 8-14 yaş aralığındaki çocuğunun kimlikleri ile Turkcell mağazalarından başvuru yaparak yararlanılabilir. Lifecell İlk Hattım işaretlemesi yapıldıktan sonra ebeveyn Lifecell İlk Hattım Mini kullanıcısı için kampanyayı Turkcell mağazaları ve Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden alabilir.

Lifecell İlk Hattım Mini kullanıcısı LIFECELL ILKHATTIM MINI yazıp 2200’a gönderip, ebeveyninin onayına istinaden paketi satın alabilir.

Lifecell İlk Hattım Paketi İptal Etme

Lifecell ilk hattım paketini iptal etmek için mesaj gönderebilirsiniz. Ebeveyn talebi ile Turkcell Müşteri Hizmetleri ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden iptal edilebilir. IPTAL LIFECELL ILKHATTIM MINI yazıp 2200’a kısa mesaj gönderilerek kampanya ebeveyn onayı ile iptal edilebilir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  BiP İndirt 1 GB Bedava İnternet Kazan Nasıl Yapılır?

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

YENİ KAMPANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı