Turkcell Platinum 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Turkcell Platinum 5 GB bedava internet nasıl yapılır ve Turkcell hediye 5 GB internet hakkı nasıl kazanılır, bilgilendiriyoruz. Turkcell Platinum hediye internet paketini birlikte inceleyelim.

Turkcell kullanıcılarına bedava internet vermek için bahane arıyor desek yeridir. Turkcell hediye 5 GB aylık olarak yalnızca 1 kez alınmaktadır.

Turkcell Platinum black ayrıcalıklarından biri de hediye internet kampanyasıdır. Turkcell Platinum 5 GB hediyesi hafta boyunca ve yurt içinde geçerli. 5 GB hediye internet nasıl yapılır kısa kısa anlatmaya çalışalım.

Turkcell Hediye 5 GB

Turkcell hediye 5 gb

Turkcell 5 GB bedava internet kampanyasından kimler yararlanabilir sorusuna cevap verelim; Platinum Black Paketlerinden birinde, kurumsalda ise kontratlı 30 GB ve üstü VEYA hem cepte Platinum paketli hem de Evde Fiber Platin paketli olmanız yeterli.

Turkcell hediye 5 GB, hediye internet paketinden kalanı sorgulamak ve öğrenmek için; KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderdiğinizde veya telefonunuzdan *159#’yi tuşladığınızda ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

5 GB Hediye internet nasıl yapılır sorusuna cevap; Fayda Platinum mobil uygulaması üzerinden alınabiliyor. Hediye internetinizi kullanmak için her ay Platinum mobil uygulamasını ziyaret ederek, İnterneti Al butonundan aktif hale getirebilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Nil Arslan

Ünlüler dünyasını takip etmeyi sever. Yaşama dair merak ettiği çok şey var. BAÜ İletişim bölümü öğrencisi. Akvaryum hayvanlarına bayılır. nil.arslan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥