Turkcell Şanslı Çark Çevir Oyunu

Turkcell şanslı çark çevir kampanyası yeniden başladı. Turkcell Şanslı Çark Çevirme nasıl yapılır ve Şanslı Çark bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Şanslı Çark Nasıl Yapılır?

Turkcell şanslı çark çevirme nasıl yapılır ve hediye nasıl alınır detaylarını paylaşıyoruz. Şanslı Çark oyununa katılmak isteyenlerin yapması gereken tek şey, mağazalarda yer alan dokunmatik ekranlardaki QR kodunu cep telefonlarına okutmak. Cep telefonları üzerinden Şanslı Çark’ı çeviren herkes bir ödül kazanacak.

Şanslı Çark Hediyesi Nedir?

Turkcell şanslı çark çevirme hediyeleri nelerdir aşağıda sıralanmaktadır. iPhone 11, iPhone SE, Samsung Galaxy A11, Xiaomi Redmi 8A gibi son model akıllı telefonlarla birlikte taşınabilir şarj cihazı, kahve makinası, bilgisayar, şarjlı diş fırçası gibi binlerce elektronik cihazın yanı sıra 40 bin adet haftalık 2 GB internet, 50 bin adet bir aylık fizy Premium üyeliği, 50 bin adet 1 aylık TV+ Premium üyeliği ve 50 bin adet 3 aylık 50 GB lifebox saklama alanı da hediye edilecek.

Ücretsiz Salla Kazan Uygulaması İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Dijital Operatör

Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile haftalık bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör kampanyalarından haberdar olurken ve paket yüklemesi yapabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu