Turkcell Sınırsız Bedava Konuşma

Turkcell 20. yıla özel sınırsız bedava konuşma paketi veriyor. Turkcell’liler kendi aralarında 3 ay boyunca sınırsız ve bedava konuşabilir. Sınırsız nasıl konuşulur işte detayları.

Turkcell 20. yılını dolduran abonelerine harika hediyeler sunuyor. Turkcell aboneleri kendi aralarından saat sınırlaması olmaksızın sınırsız konuşuyor. Üstelik ek ücret ödeme derdi de yok! Turkcell aboneleri nasıl sınırsız konuşur detaylandırdık.

Kesintisiz 20 yıl ve üzeri (30 yıldan az) Turkcell hattı olan, hat açılışından bu yana Turkcell’li olan, faturalıdan faturasıza geçmemiş, hat devri yapmamış ve hattı de-aktif olmamış müşterilerimiz yararlanabilir. Kampanyadan veri paylaşım, işleme ve tanıtım izinleri olan, bireysel müşterilerimiz, Turkcell Dijital Operatör üzerinde, Hediye Havuzu altında 20 Yıla Özel Turkcell’lilerle 3 ay Sınırsız Konuşma hediye kartını görerek faydalanabilir. Kartı görme koşulu ön ödemeli ve faturalı müşteriler için aşağıda açıklanmıştır.  Turkcell’lilerle 3 Ay Sınırsız Konuşma paketi 3 ay geçerli olup, ayda bir müşterimiz iptal etmediği sürece tekrar etmektedir. Müşterilerimiz kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Paket hediyesi yurt içi konuşmalarında geçerlidir.

Turkcell Sınırsız Bedava Konuşma

Sınırsız Konuşma Nasıl Yapılır?

Turkcell sınırsız konuşma paketini uygulama üzerinden kolayca ücretsiz alabilirsiniz. Dijital Operator uygulaması içerisindeki Hediye Havuzu bölümünden size özel avantajları takip edebilirsiniz. 20 yılını dolduran aboneler en geç 2 gün içerisinde hediye almaya hak kazanır.

Ücretsiz BiP İndir

Salla Kazan İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet 2022 kategorisini ziyaret edin

Yasemin

1984 Ankara doğumlu. Gazi Üniversitesi işletme yönetimi bölümü mezunu. 6 Yıldır habercilik sektöründe editörlük hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu