Turkcell Sınırsız Youtube Paketi

Turkcell faturalı yada faturasız youtube paketleri hakkında inceleme yaptık. Turkcell en uygun youtube paketi hangisi ve sınırsız youtube paketi var mı detaylandırıyoruz.

Aboneler zamanlarını ve internet GB’larının neredeyse hepsini sosyal medyada harcıyor. Hal böyle olunca da sınırsız paket var mı, sınırsız paket nasıl yapılır arayış içine giriyor. Bu yazı başlığında size Turkcell sınırsız Youtube paketi hakkında bilgilendireceğiz.

Turkcell Youtube Paketleri

Turkcell aboneleri için tarifelerine ek youtube paketleri sunuyor. Bunlardan en popüler olanları ve youtube paketi nasıl yapılır bilgiler veriyoruz. Turkcell ek youtube paketi alarak tarifenize ek GB satın almış oluyorsunuz. Alacağınız ek paketleri bilgilendirme mesajı sonrasında kullanabilirsiniz. Lafı uzatmadan Youtube paketlerini sıralayalım.

Youtube 5GB Paketi 15 TL
Youtube 5GB Paketi 15 TL

Youtube Aylık 5GB Paketi 15 TL

Turkcell Youtube’de geçerli aylık 5GB internet hakkını 15 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Turkcell faturalı hatlarda geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için YOUTUBE yazın 2200’a gönderin. Ay boyunca 5GB sadece youtube de geçerli olan internet hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer bu paketten memnun kalmadıysanız IPTAL YOUTUBE yazarak 2200’a gönderdiğinizde paketinizi kolayca iptal edebilirsiniz.

Youtube Haftalık 6GB Paketi 15 TL
Youtube Haftalık 6GB Paketi 15 TL

Youtube Haftalık 6GB Paketi 15 TL

Eğer bana aylık 5GB youtube internet paketi yetmez diyorsanız bu paket tam size göre. Haftalık geçerli olan 6GB youtube paketini 15TL karşılığında alabilirsiniz. Turkcell youtube 6GB paketini almak için YOUTUBE 6GB yaz 2200’a gönder. Bu paketten aylık en fazla 4 kez satın alabilirsiniz. Paketi iptal ettirmek için Turkcell çağrı merkeziyle görüşmeniz yeterli.

Kamil Koç Yolda İzle Paketi
Kamil Koç Yolda İzle Paketi

Kamil Koç Yolda İzle Paketi

Turkcell Kamil Koç müşterilerine özel sosyal medya paketini abonelerine sundu. Yolda İzle paketi ile 9,90 TL ‘ye Youtube, Twitter, Facebook, Instagram, Whatsapp ve BiP’te geçerli günlük 4 GB internet kullanım hakkına sahip olursunuz. Günlük 4GB geçerli olan paketi satın almak için KKIZLE bosluk BILET PNR KODU yaz 1020’ye gönder.

Turkcell Bedava İnternet

Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Turkcell sosyal medya paketlerinde sadece whatsapp konuşmalarını sınırsız sunabiliyor. Youtube, instagram, facebook ve twitter gibi geri kalan bütün sosyal medya sitelerindeki internet harcamaları tarifenizden veya ek paketinizden gider. Umarım bu yazı sizin için faydalı olmuştur. Youtube paketleri güncellendikçe bilgileri yenileceyeceğiz.

Ücretsiz BiP İndir

Salla Kazan İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

googlehaberler