Turkcell Yılbaşı Hediyesi 2021

Turkcell Yılbaşı Hediyesi 2021 ile yeni yıla merhaba deyin! Turkcell Yılbaşı bedava internet kampanyası hakkında detaylı bilgiler.

Turkcell Yılbaşı Hediyesi 2021

Turkcell aboneleri yeni yıla top dolu hediye paketleriyle giriyor. Turkcell pasaj indirimli ürünler ve bir birinden bol internetli paketler sizi bekliyor.

Turkcell Yılbaşı Bedava internet 2021

Turkcell yılbaşı bedava internet kampanyasından herkes yararlanabilir. Turkcell yeni yılda abonelerine bedava internet veriyor. BiP internet kazanma kampanyası nasıl yapılır kısaca bilgilendirelim. BiP uygulaması yılbaşı görevini tamamla anında 1 GB bedava internet kazan. BiP uygulaması Sen yap diye kanalını takip et ve gelecek BiP görevini tamamla.

Sen Yap Diye görevi hakkında daha fazla bilgi almak için; Turkcell Yılbaşı bedava internet başlığını ziyaret et.

Pasaj Yılbaşı Özel indirimi

Turkcell Yılbaşı Hediyesi 2021 olarak Pasaj mağazasında yüzlerce ürün var. En çok tercih edilen ve yılbaşı hediyesi olarak gönderilen ürünlerin fiyatlarına hayret edeceksiniz. Turkcell faturanıza ek bu ürünlerden alabilirsiniz. Turkcell yılbaşı indirimli pasaj ürünlerinden bir kaçını sıralıyoruz.

  • Samsun Tablet 999 TL
  • iPhone SE 4.599 TL
  • Samsung Galaxy A71 3.729 TL
  • Xiaomi Redmi Note 9 2.499 TL
  • Oppo A31 2.299 TL

Turkcell yılbaşı hediyesi ürünlerini satın almak için buraya tıklayın. Turkcell yılbaşına özel birbirinden güzel hediyeler seni bekliyor.

Turkcell Yılbaşı Paketleri 2021

Turkcell Yılbaşı Paketleri 2021

Turkcell yılbaşı özel paketleri ile internetsiz kalma. Turkcell yeni yıla özel internet paketleri sadece dijital operatör uygulaması üzerinden alabilirsiniz. Dijital operatör uygulamasını henüz indirmediyseniz aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

Faturalı Ultra 15 GB internet Paketi 29 TL

Turkcell Faturalı Ultra 15 GB internet paketi hakkında bilgilendiriyoruz. Faturalı Ultra Paket Kampanyası’ndan bireysel faturalı hat sahipleri kampanyadan yararlanabilirler. 2 gün boyunca kullanılabilir 15 GB içeren paketin fiyatı 29,9 TL’dir.

Faturalı Mega 10 GB internet Paketi 19 TL

Turkcell yılbaşı özel 10 gb internet paketi hakkında detaylar. Faturalı Mega Paket Kampanyası’ndan bireysel faturalı hat sahipleri kampanyadan yararlanabilirler. 1 gün boyunca kullanılabilir 10 GB içeren paketin fiyatı 19,9 TL’dir. 10 GB internet Paketini dijital operatör uygulamasından satın alabilirsiniz.

Yılbaşı Salla Kazan Hediyesi 2021

Yılbaşı Salla Kazan Hediyesi 2021

Salla Kazan özel yılbaşı hediyesinden bütün Turkcell aboneleri yararlanabilir. Turkcell Salla Kazan uygulamasına girerek size özel hediyeyi hediye havuzundan alabilirsiniz. Ayrıca Salla Kazan özelliğini kullanan aboneler yılbaşı haftasına özel harika hediyeler kazanıyor. Sizde Salla Kazan yapmak istiyorsanız aşağıdaki linklerden uygulamayı indir ve sallamaya başla.

Ücretsiz Salla Kazan indir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.