Turkcell Yılbaşı Hediyesi – Turkcell yılbaşına özel Bedava internet

Turkcell yılbaşı hediyesi ve Turkcell yılbaşına özel bedava internet kampanyalarını sizlerle paylaşıyoruz. Turkcell hediye 2023 yılı güncel kampanyalarını birlikte inceleyelim.

Turkcell aboneleri yeni yıla top dolu hediye paketleriyle giriyor. Turkcell pasaj indirimli ürünler ve bir birinden bol internetli paketler sizi bekliyor.

Turkcell yılbaşına özel Bedava internet

Turkcell yılbaşına özel bedava internet kampanyasından herkes yararlanabilir. Turkcell yeni yılda abonelerine bedava internet veriyor. BiP internet kazanma kampanyası nasıl yapılır kısaca bilgilendirelim. BiP uygulaması yılbaşı görevini tamamla anında 1 GB bedava internet kazan. BiP uygulaması Sen yap diye kanalını takip et ve gelecek BiP görevini tamamla.

Turkcel Yılbaşı Hediyesi

Turkcell yılbaşı hediyesi olarak Pasaj mağazasında yüzlerce ürün var. En çok tercih edilen ve yılbaşı hediyesi olarak gönderilen ürünlerin fiyatlarına hayret edeceksiniz. Turkcell faturanıza ek bu ürünlerden alabilirsiniz. Turkcell yılbaşı indirimli pasaj ürünlerinden bir kaçını sıralıyoruz.

  • Xiaomi Redmi 9C 64 GB 210 TL/12 Ay
  • Oppo A15 193 TL/12 Ay
  • Samsung Galaxy A21s 286 TL/12 Ay
  • Alcatel Smart Tab 7 110 TL/6 Ay
  • Huawei GT 2 46 Mm Akıllı Saat 146 TL/12 Ay

Turkcell yılbaşı hediyesi ürünlerini satın almak için buraya tıklayın. Turkcell yılbaşına özel birbirinden güzel hediyeler seni bekliyor.

Turkcell Yılbaşı Paketleri

Turkcell yılbaşı özel paketleri ile internetsiz kalma. Turkcell yeni yıla özel internet paketleri sadece dijital operatör uygulaması üzerinden alabilirsiniz. Dijital operatör uygulamasını henüz indirmediyseniz aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

Yılbaşı Salla Kazan Hediyesi

Salla Kazan özel yılbaşı hediyesinden bütün Turkcell aboneleri yararlanabilir. Turkcell Salla Kazan uygulamasına girerek size özel hediyeyi hediye havuzundan alabilirsiniz. Ayrıca Salla Kazan özelliğini kullanan aboneler yılbaşı haftasına özel harika hediyeler kazanıyor. Sizde Salla Kazan yapmak istiyorsanız aşağıdaki linklerden uygulamayı indir ve sallamaya başla.

Gökçe Kübra

Kübra, finans okuryazarlık alanında kendini geliştiriyor. Grafiklere bayılır ve analizlerini paylaşmak onu heyecanlandırıyor. kubra.gokce@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥