Turkcell YouTube 10 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell faturalı ve faturasız youtube paketleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Turkcell youtube paketi nasıl alınır ve youtube paketleri sorularını cevaplıyoruz.

Turkcell YouTube 10 GB Paketi Nasıl Yapılır?
Google News Bedava internet abone ol

Turkcell Youtube Paketi Nedir?

Turkcell Sosyal Medya Ek Paketleri olarak youtube paketi alabilirsiniz. Sosyal medya paketini alırken hangi platformda (Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram gibi) geçerli olmasını istediğinizi seçmelisiniz. Paket seçilen sosyal medya uygulamalarında geçerli internet faydası içerir.

Paket İsimleriFiyatSüre       
Youtube Paketi 10GB25 TL1 Hafta

Youtube 10 GB Ek Paketi Alma

Turkcell sosyal medya 10 GB paketinin haftalık ücreti 25 TL’dir. Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında, seçilen pakete göre yapılacak kullanımlarda geçerli internet ek paketleridir.

10 GB Sosyal Medya paketini Dijital Operatör, Şirketim, Çağrı merkezi, sms, ya da satış yöneticisi ile alabilirsiniz. Katılmak için YOUTUBE 10GB yaz 2200’a gönder.

Youtube 6 GB Ek Paketi Yükleme

Youtube da canlı yayın izlemek pakete dahildir. Ek olarak Youtube Music uygulaması da pakete dahildir. Katılmak için YOUTUBE 6GB yaz 2200’a gönder. Youtube uygulamasında geçerli 6 GB Paket fiyatı 15 TL’dir.

Paket İsimleriFiyatSüre       
Youtube Paketi 6GB15 TL1 Hafta

Youtube paketini iptal etmek için Çağrı merkezinden destek alabilirsiniz. İptal işleminden sonra kalan haklar kullanılmaya devam edilir. İptal sms’i gelir.

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x