Turkcell’den Çalışanlar İçin Önlem!

Koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bu günlerde Turkcell, müşterilerin ve çalışanların sağlığı ile ilgili önlemler aldığını bildirdi. Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, “Tüm çalışanlarımızın ve mağazalarımızı ziyaret eden müşterilerimizin sağlığı açısından tedbirlerimizi en üst seviyeye çıkardık” dedi. Turkcell açıklamasına göre, şirket, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında çok sayıda önlemi hayata geçirdi.

Google News Bedava internet abone ol

Tedbir Uyarılarına Uyuluyor!
Turkcell’in hizmet vermeye devam eden şubelerinde müşterilerin ve mağaza çalışanlarının sağlığının korunması için hem maske ve eldiven kullanılıyor hem de sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hizmet erdiği bildirildi. Bilindiği üzere aktif olarak hizmet vermeye devam eden sektörlerde maske kullanımı zorunlu hale getirildi. Benzer şekilde eldiven kullanımı da yoğun şekilde önerilmekte.

Çalışma saatleri konusunda da bilgilendirme yapılırken, AVM’lerdeki mağazalar kapatılırken AVM dışındaki mağazaların ise hafta içi ve cumartesi günleri 12.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermesi kararlaştırıldı. Bu sayede mağazalar minimum süreyle hizmet vererek hem müşterilerini mağdur etmemiş olacak hem de çalışanların ve müşterilerin sağlığını koruma anlamında maksimum düzeyde önlem almış olacak.

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.