Turkcell’den Evden Çalışmaya Yeni Çözüm!

Son günlerde home office standartlarında çalışma sistemi oldukça artmış durumda. Bir çok kişi, şirkete gitmek yerine tüm işlemlerini evden gerçekleştiriyor. Dijital ortamda bir çok GSM firması da bu duruma çeşitli çözümler ve yenilikler getirmeyi planlıyor. Turkcell’de bu markalardan biri.

Şirketin bulut çözümleriyle şirketler, verilerine uzaktan güvenle erişebilirken; yönetilen BT hizmetleri sayesinde bulut üzerindeki uygulamalarını uzaktan yönetmeye de devam ediyor. Ayrıca kurumların ihtiyaçları doğrultusunda çağrı merkezi çalışanlarının evden işlerine devam etmesini sağlayan Akıllı Çağrı Merkezi çözümü de sunuluyor.

Tek Ofis ürünü ile şirketler, iş yerlerine gelen çağrıları cep telefonundan cevaplayabildiği gibi arama da yaparak görüşmelerini sürdürebiliyor. Toplantıların evden de devam edebilmesini sağlayan video konferansların gerçekleştirmesi ve ofis uygulamalarının uzaktan yönetebilmesi için gerekli ürünler de Turkcell’in evden çalışma çözümleri arasında yer alıyor.

Bulut sistem ise günümüzde daha fazla önem kazanmış durumda. İnternet sağlayıcıları ve GSM operatörlerinin büyük önem arz ettiği sektörde internet kullanım ücretlerinde de yakın tarihte bir güncelleme olması muhtemel.

yorum Yap