Turkcell’den Herkese 150 TL Bonus Hediye

Turkcell 150 TL bonus kampanyasıyla herkese 150 TL bonus veriyor. Garanti Bonus ve Turkcell işbirliği 150 TL kampanyası hakkında detay bulabilirsiniz. Turkcell 150 TL bonus nasıl alınır, Turkcell 150 TL bonus kodu almak için bu haberin devamını okuyun.

Turkcell'den Herkese 150 TL Bonus Hediye
Google News Bedava internet abone ol

Turkcell Garanti Bonus BonusFlaş’a özel kampanya kapsamında turkcell.com.tr’den ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden 5 Haziran – 20 Haziran 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 1.500 TL ve üzeri peşin alışverişlere 150 TL bonus kazanılacaktır.

Turkcell 150 TL bonus almak için; ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. 1.500 TL ve üzeri sepet ön şartına Cihazlar sekmesi altında yer alan tüm kategori/ürünler dahildir.Kampanyaya BonusFlaş uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa BonusFlaş uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan kampanyada  “Hemen Katıl” butonuna basıldıktan sonra yapılan harcamalarda bonus kazanımı olacaktır.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir. Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak yapılan ilk 1.500 TL ve üzeri alışveriş üzerinden bonus kazanılacaktır. Her müşteri bir defa bonus kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında maksimum 150 TL bonus kazanılabilir. Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Business ve Easy, Bonus sanal kartlar dahildir.

Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Kredi kartları, American Express kartları ve Paracard kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da bonus kazanılmaktadır ve bonus yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.Kampanyaya iptal, iade işlemleri dahil değildir. Site üzerinden kampanya kapsamında satın alınan ürünler için yasal cayma hakkı süresi dolduktan sonra kazanılan bonuslar kazanan karta yüklenecektir. Bonus yüklenmesinin ardından ürünler için para iadesi yapılamayacaktır.

[Toplam: 4   Ortalama: 4.8/5]
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x