Twitter Ne Kadar İnternet Yer

Twitter ne kadar internet yer hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Twitter video ne kadar internet yer ve Twitter çok internet yermi işte detaylar.

Twitter sosyal medya platformu diğer platformlara göre çok fazla kullanıcısı bulunmamaktadır. Twitter platformunu ülkemizde kullanan binlerce kişi bulunur. Twitter düşüncelerinizi paylaştığınız sizlerle aynı düşünce olan insanlarla iletişime girebileceğiniz bir platformdur. Diğer sosyal medya uygulamalarına göre biraz daha farklıdır. Twitter uygulamasında fotoğraflardan daha çok cümleler önemlidir. Eğlenceli, dertli hangi ruh halindeyseniz istediğiniz paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir yerdir. Twitter kullanıcıları tarafından en çok merak edilenlerden birisi ise uygulamanın ne kadar internet yer. Sizler için bu konuyu ele aldık. Hadi gelin beraber inceleyelim.

  • Twitter üzerinden sadece paylaşımları okuduğunuz ve beğeni yaptığınız takdir de çok fazla internet harcamaz. 1 saat boyunca Twitter uygulamasını kullanırsanız yaklaşık olarak 40 ile 50 MB internet harcamaktadır.

Twitter Nasıl Kapatılır

Twitter Video Ne Kadar İnternet Yer

Twitter dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarından birisini oluşturmaktadır. Twitter üzerinden paylaşımlarda bulunarak eğlenebilir hatta farklı düşüncelere sahip insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Twitter uygulaması 280 karakterlik yazıların paylaşıldığı bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Twitter üzerinden sadece yazı paylaşımı yapılmamaktadır. Video ve fotoğraf da paylaşabilirsiniz. Twitter üzerinden izlediğiniz videoların ne kadar internet harcadığını merak ediyorsanız gelin birlikte inceleyelim.

  • Twitter uygulamasından izleyeceğiniz videoları 30 dakika boyunca izlediğinizi varsayarsak 600 MB ile 900 MB arasında internet tüketir. Bu oran videonun çözünürlüğüne göre değişir.  1 dakikalık bir video izlemek Twitter uygulamasında yaklaşık olarak 20 MB internet tüketmektedir.
Twitter Çok İnternet Yermi

Twitter Çok İnternet Yermi

Twitter kullanan birçok kişi ne kadar internet tükettiğiniz merak etmektedir. Twitter diğer sosyal medya uygulamalarına göre daha az internet tüketmektedir. Twitter üzerinden gerçekleştireceğiniz her dakika da 800 KB internet harcamış olursunuz. Bunu diğer sosyal medya uygulamalarına kıyaslarsak çok fazla internet tüketmez.

Günde 1 saat boyunca Twitter uygulamasında gezdiğinizi hesaba katarsak ve arada video, fotoğraflara baktığınızı da düşünürsek aylık olarak 3 ile 4 GB arasında internet harcamış olursunuz. Sadece paylaşımlara bakıyorsanız video ve fotoğraflara bakmıyorsanız aylık olarak 1.4 GB internet harcarsınız.

Twitter TT Listesi Nedir

Twitter Sohbet Odası Nasıl Yapılır

Twitter’a Erişim Engeli

VPN ile Twitter’a Giriş

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu