Twitter Ne Kadar İnternet Yer – Kaç Dakikada Kaç MB?

Twitter ne kadar internet yer hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Twitter video ne kadar internet yer ve Twitter çok internet yermi işte detaylar.

Twitter sosyal medya platformu diğer platformlara göre çok fazla kullanıcısı bulunmamaktadır. Twitter platformunu ülkemizde kullanan binlerce kişi bulunur. Twitter düşüncelerinizi paylaştığınız sizlerle aynı düşünce olan insanlarla iletişime girebileceğiniz bir platformdur. Diğer sosyal medya uygulamalarına göre biraz daha farklıdır. Twitter uygulamasında fotoğraflardan daha çok cümleler önemlidir. Eğlenceli, dertli hangi ruh halindeyseniz istediğiniz paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir yerdir. Twitter kullanıcıları tarafından en çok merak edilenlerden birisi ise uygulamanın ne kadar internet yer. Sizler için bu konuyu ele aldık. Hadi gelin beraber inceleyelim.

TWİTTER GEÇİRİLEN SÜREKULLANILAN MOBİL VERİ
5 Dakika30MG
30 Dakika180MB
60 Dakika360MB
90 Dakika540MG
  • Twitter üzerinden sadece paylaşımları okuduğunuz ve beğeni yaptığınız takdir de çok fazla internet harcamaz. 1 saat boyunca Twitter uygulamasını kullanırsanız yaklaşık olarak 40 ile 50 MB internet harcamaktadır.

Twitter Aero İndir

Twitter ne kadar i̇nternet yer - kaç dakikada kaç mb?
Twitter video ne kadar i̇nternet yer

Twitter Video Ne Kadar İnternet Yer

Twitter dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarından birisini oluşturmaktadır. Twitter üzerinden paylaşımlarda bulunarak eğlenebilir hatta farklı düşüncelere sahip insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Twitter uygulaması 280 karakterlik yazıların paylaşıldığı bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Twitter üzerinden sadece yazı paylaşımı yapılmamaktadır. Video ve fotoğraf da paylaşabilirsiniz. Twitter üzerinden izlediğiniz videoların ne kadar internet harcadığını merak ediyorsanız gelin birlikte inceleyelim.

  • Twitter uygulamasından izleyeceğiniz videoları 30 dakika boyunca izlediğinizi varsayarsak 600 MB ile 900 MB arasında internet tüketir. Bu oran videonun çözünürlüğüne göre değişir.  1 dakikalık bir video izlemek Twitter uygulamasında yaklaşık olarak 20 MB internet tüketmektedir.
Twitter ne kadar i̇nternet yer - kaç dakikada kaç mb?
Twitter çok i̇nternet yermi

Twitter Çok İnternet Yermi

Twitter kullanan birçok kişi ne kadar internet tükettiğiniz merak etmektedir. Twitter diğer sosyal medya uygulamalarına göre daha az internet tüketmektedir. Twitter üzerinden gerçekleştireceğiniz her dakika da 800 KB internet harcamış olursunuz. Bunu diğer sosyal medya uygulamalarına kıyaslarsak çok fazla internet tüketmez.

Günde 1 saat boyunca Twitter uygulamasında gezdiğinizi hesaba katarsak ve arada video, fotoğraflara baktığınızı da düşünürsek aylık olarak 3 ile 4 GB arasında internet harcamış olursunuz. Sadece paylaşımlara bakıyorsanız video ve fotoğraflara bakmıyorsanız aylık olarak 1.4 GB internet harcarsınız.

Twitter TT Listesi Nedir – Nasıl Trend Topics Olunur?

Twitter’dan Yeni Özellik; Twitter Not Defteri

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥