2020 Turkcell Bedava İnternet

Ücretsiz BiP Uygulaması İndir

Turkcell bedava internet kampanyalarını BiP uygulaması ile takip edebilirsiniz. Turkcell ücretsiz BiP uygulaması nedir, BiP kampanyaları ve BiP uygulaması hakkında detaylı bilgi veriyoruz.

Ücretsiz BiP Uygulaması İndir

BiP Nedir?

BiP, ücretsiz Turkcell alt yapısıyla hazırlanan bir uygulamadır. BiP tüm operatör abonelerinin kullanabildiği bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP tüm sevdiklerinizle yeni nesil “anlık mesajlaşma” , “sesli ve görüntülü görüşme” deneyimi yaşayabileceğiniz bir uygulamadır. Resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerikle anında ve ücretsiz gönderebilirsiniz.

BiP Bedava İnternet Alma

Turkcell Bedava internet kampanyalarının neredeyse tamamını BiP uygulaması üzerinden yapmaktadır. BiP uygulamasındaki servisleri takip ederek bedava internet alabilirsiniz. BiP uygulaması #senyapdiye kanalını takip edip, görevlerini yerine getirin. Uygulamayı indirin ve açın. Arama kutusuna #senyapdiye yazın ve çıkan kanalı takip edin. Görevleri tamamladıkça bedava internet ve konuşma paketleri kazanın.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell İşte Paketi 12 Ay Boyunca 2 GB Bedava İnternet

BiP Uygulaması Ne İşe Yarar?

BiP Uygulaması Ne İşe Yarar?

Her Dilde Mesajlaş

BiP’in çeviri özelliği sayesinde, sınır tanımayan iletişim parmaklarının ucunda. Arkadaşlarınla her dilde mesajlaşabilir, gelen mesajlarını istediğin dile çevirebilirsin.

BiP Acil Durum ile İletişim

BiP Acil Durum Butonu ile acil durumda ulaşmak istediğiniz kişilere nasıl olduğunuzu konumunuzla birlikte BiP’ten tek tuşla gönderebilir, onları internet üzerinden BiP ile arayabilirsiniz.

10 Kişiyle HD Görüntülü Görüşme

Arkadaşlarınla sınırsızca yazışabildiğin gibi, HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşmelerini ya da 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşmelerini de BiP’ten yapabilirsin.

Hayatını Kolaylaştıracak Bir Çok Servisi Keşfet

BiP her zaman seninle! Sürpriz Nokta ile tüm dünyada milyonlarca noktada hediyeler, Hadi’de jokerler, ipuçları ve yarışmalara ait tüm bilgiler burada. BiP Keşfet’te, magazinden spora, hava durumundan döviz’e, günlük hayatta olan birçok hizmet seni için.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  65 Yaş Üzeri Konuşma Paketi ve Bedava İnternet

Ücretsiz BiP Yükle

BiP uygulamasını googleplay ve Appstore mağazalarından indirebilirsiniz. Cihazınızın özelliğine göre uygulamanın android veya iPhone telefonlar için iOs sürümünü indirebilirsiniz. Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın. iPhone kullanıcıları BiP uygulamasını indirmek için buraya tıklayın. BiP uygulaması ücretsiz ve herkesin kullanımına açıktır.

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Etiketler

YENİ KAMPANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı