BiP indir, Kazan! Ücretsiz Mesaj ve Arama Yap

BiP indir, Kazan. Ücretsiz BiP uygulaması sayesinde; görüntülü arama veya mesaj atabilirsiniz. WhatsApp alternatifi ve yerli mesajlaşma uygulaması.

Ücretsiz BiP Uygulaması İndir

BiP ücretiz mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Whatsapp gizlilik sözleşmesine yeni maddeler ekleyince kullanıcıları yeni uygulamalar aramaya başladı. Whatsapp alternatifleri içinde BiP uygulaması ön plana çıkıyor.

Turkcell Bedava İnternet

2021 Turkcell bedava internet kampanyaları için buraya tılayın.

BiP Kimin: WhatsApp Alternatif Uygulaması

BiP, ücretsiz Turkcell alt yapısıyla hazırlanan bir uygulamadır. BiP tüm operatör abonelerinin kullanabildiği bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP tüm sevdiklerinizle yeni nesil “anlık mesajlaşma” , “sesli ve görüntülü görüşme” deneyimi yaşayabileceğiniz bir uygulamadır. Resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerikle anında ve ücretsiz gönderebilirsiniz.

BiP Gizlilik Sözleşmesi

2021 Salla Kazan hedisi almak için buraya tıklayın.

BiP Bedava İnternet Alma

BiP indir, Kazan sloganıyla Turkcell her bedava internet kampanyasını bu uygulamada yapıyor. BiP uygulamasındaki servisleri takip ederek bedava internet alabilirsiniz. BiP uygulaması #senyapdiye kanalını takip edip, görevlerini yerine getirin. Uygulamayı indirin ve açın. Arama kutusuna #senyapdiye yazın ve çıkan kanalı takip edin. Görevleri tamamladıkça bedava internet ve konuşma paketleri kazanın.

BiP Uygulaması Ne İşe Yarar?

Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması: BiP

Ücretsiz arama ve mesajlaşma uygulaması olan BiP’in özellikleri neler ondan bahsedelim. Bu kadar BiP uygulaması en çok kullanılan yerli mesajlaşma uygulamasıdır.

BiP Meet Uzaktan Toplantı

BiP toplantı uygulaması; BiP Meet Uzaktan Toplantı

Her Dilde Mesajlaş

BiP’in çeviri özelliği sayesinde, sınır tanımayan iletişim parmaklarının ucunda. Arkadaşlarınla her dilde mesajlaşabilir, gelen mesajlarını istediğin dile çevirebilirsin.

BiP Acil Durum ile İletişim

BiP Acil Durum Butonu ile acil durumda ulaşmak istediğiniz kişilere nasıl olduğunuzu konumunuzla birlikte BiP’ten tek tuşla gönderebilir, onları internet üzerinden BiP ile arayabilirsiniz.

10 Kişiyle HD Görüntülü Görüşme

Arkadaşlarınla sınırsızca yazışabildiğin gibi, HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşmelerini ya da 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşmelerini de BiP’ten yapabilirsin.

Hayatını Kolaylaştıracak Bir Çok Servisi Keşfet

BiP her zaman seninle! Sürpriz Nokta ile tüm dünyada milyonlarca noktada hediyeler, Hadi’de jokerler, ipuçları ve yarışmalara ait tüm bilgiler burada. BiP Keşfet’te, magazinden spora, hava durumundan döviz’e, günlük hayatta olan birçok hizmet seni için.

Ücretsiz BiP Yükle

BiP uygulamasını googleplay ve Appstore mağazalarından indirebilirsiniz. Cihazınızın özelliğine göre uygulamanın android veya iPhone telefonlar için iOs sürümünü indirebilirsiniz.

APK Uygulama İndir

BiP mesajlaşma uygulaması android (samsung, huawei, oppo vs.) sürümünü indirmek için buraya tıklayın. iOs cihaz (ipad, iPhone) kullanıcıları BiP uygulama mağazasından indirmek için buraya tıklayın. BiP uygulaması ücretsiz ve herkesin kullanımına açıktır.

Ücretsiz Salla Kazan indir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet kategorisini ziyaret edin

[Toplam: 21   Ortalama: 4.9/5]
Yorumları Göster (1)