Ücretsiz BiP Uygulaması İndir

Turkcell Ücretsiz BiP uygulamasını indirerek kampanya takip edebilir, bedava internet kazanır ve görüşmeler yapabilirsiniz.

Ücretsiz BiP Uygulaması İndir

BiP Nedir?

BiP, ücretsiz Turkcell alt yapısıyla hazırlanan bir uygulamadır. BiP tüm operatör abonelerinin kullanabildiği bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP tüm sevdiklerinizle yeni nesil “anlık mesajlaşma” , “sesli ve görüntülü görüşme” deneyimi yaşayabileceğiniz bir uygulamadır. Resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerikle anında ve ücretsiz gönderebilirsiniz.

BiP Bedava İnternet Alma

Turkcell Bedava internet kampanyalarının neredeyse tamamını BiP uygulaması üzerinden yapmaktadır. BiP uygulamasındaki servisleri takip ederek bedava internet alabilirsiniz. BiP uygulaması #senyapdiye kanalını takip edip, görevlerini yerine getirin. Uygulamayı indirin ve açın. Arama kutusuna #senyapdiye yazın ve çıkan kanalı takip edin. Görevleri tamamladıkça bedava internet ve konuşma paketleri kazanın.

BiP Uygulaması Ne İşe Yarar?

BiP Uygulaması Ne İşe Yarar?

Her Dilde Mesajlaş

BiP’in çeviri özelliği sayesinde, sınır tanımayan iletişim parmaklarının ucunda. Arkadaşlarınla her dilde mesajlaşabilir, gelen mesajlarını istediğin dile çevirebilirsin.

BiP Acil Durum ile İletişim

BiP Acil Durum Butonu ile acil durumda ulaşmak istediğiniz kişilere nasıl olduğunuzu konumunuzla birlikte BiP’ten tek tuşla gönderebilir, onları internet üzerinden BiP ile arayabilirsiniz.

10 Kişiyle HD Görüntülü Görüşme

Arkadaşlarınla sınırsızca yazışabildiğin gibi, HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşmelerini ya da 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşmelerini de BiP’ten yapabilirsin.

Hayatını Kolaylaştıracak Bir Çok Servisi Keşfet

BiP her zaman seninle! Sürpriz Nokta ile tüm dünyada milyonlarca noktada hediyeler, Hadi’de jokerler, ipuçları ve yarışmalara ait tüm bilgiler burada. BiP Keşfet’te, magazinden spora, hava durumundan döviz’e, günlük hayatta olan birçok hizmet seni için.

Ücretsiz BiP Yükle

BiP uygulamasını googleplay ve Appstore mağazalarından indirebilirsiniz. Cihazınızın özelliğine göre uygulamanın android veya iPhone telefonlar için iOs sürümünü indirebilirsiniz. Android sürümünü indirmek için aşağıdaki indir butonuna tıklayın.

iPhone kullanıcıları BiP uygulamasını indirmek için AppStore mağazasından indirebilirsiniz. BiP uygulaması ücretsiz ve herkesin kullanımına açıktır.

APK Uygulama İndir

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

[Toplam: 18   Ortalama: 4.9/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating