Ücretsiz dergilik uygulaması indir. Dergilik Standart Paketi (DERGI yaz 2200’a gönder) ve Dergilik Premium Paketi (PREMIUM DERGI yaz 2200’a gönder) alabilirsiniz

Bedava Dergilik Uygulaması

Dergilik uygulaması ücretsiz yayınları var. Fakat yayınlarının bir çoğu da ücretlidir. Ücretli yayınlardan faydalanmak için ödeme yapmanız gerekebilir. Ücretsiz dergiler kapsamında bulunan birçok popüler yerli dergilerinin sayıları da bu kapsamda bulunacaktır. Turkcell ve diğer operatör kullanıcıları bu kampanyadan faydalanabilecekler.

Ücretsiz Dergilik Uygulaması Yükle

Ücretsiz Dergilik Uygulaması Yükle

Dergilik uygulaması android sürümü indirmek için Google play ve ios sürümünü telefonunuza yüklemek için App Store uygulama mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Arama çubuğuna “dergilik” yazıp ilk sonucu telefonunuza indirin. Dergilik uygulamasının android Apk versiyonunu aşağıdaki linke tıklayarak da indirebilirsiniz.

APK Uygulama İndir

Dergilerinizi ve gazetelerinizi indirip, dilediğiniz zaman internetiniz olmadan da ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz an dergileri otomatik olarak indirin, en güncel sayıları otomatik olarak cebinize gelsin.

Comments are closed.