Vodafone TV indir – Vodafone Red TV Neden Kapandı?

Vodafone TV indir veya bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Vodafone TV kapandı mı ve Vodafone TV fiyat ne kadar işte detayları.

Vodafone TV uygulaması ücretsiz izlenebildiği gibi bir çok ücretli kanalı da içinde barındırmaktadır. Vodafone TV sayesinde mobilden, televizyondan yada bilgisayardan ulusal kanalları, yeni veya eski film, dizi, belgesel ve spor gibi bir çok içeriği izleyebilirsiniz.

Vodafone TV’nin kapanması hakkında kullanıcılara bilgilendirme SMS’i gönderildi. 31 Mayıs 2022 tarihinde platform hizmeti sonlandırılmıştır. Vodafone Yanımda’ya girerek 6 ay ücretsiz BluTV ve indirimli BluTV kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Bedava Vodafone TV Yükle

Vodafone TV uygulamasının android ve iOS sürümleri mevcuttur. En son sürümünü Google Play ve App Store uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Uygulama mağazalarının arama sekmesine “Vodafone TV” yazıp aratmanız yeterli. Gelecek ilk sonuçta uygulamanın son sürümünü indirebilirsiniz. Vodafone TV android sürümünü indirmek için aşağıdaki indir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Apk uygulama i̇ndir

Vodafone TV Fiyat

Bedava vodafone tv yükle
  • Full Paket 9,9 TL / Ay İnternetinizden Yemez 4 Ekrandan Erişim
  • Fırsat XL Paketi 6,9 TL / Ay Faturalılar İçin 5 GB Data Hediye
  • Fırsat Paketi 2,9 TL / Ay Faturalılar İçin 2 GB Data Hediye

Enes Gülcan

Enes, soğuk ortamı sever. Mobil teknoloji ve operatörlere tuhaf bir merak besliyor. Kitap okumaya geç başladığı için pişman ve şuan bunu telafi ediyor. İnternetten gelen soruları konu haline getiriyor. enes.gulcan@bedavainternet.com.tr