Umee Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Umee Coin geleceği hakkında bilgilendiriyoruz. Umee Coin nedir ve Umee Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Umee Coin, Umee platformunda ödeme, stake ve yönetim amaçlı olarak kullanılan yerel kripto para birimidir. UMEE ise blok zincirleri arasında bağlantı kurmaya yarayan çapraz zincirli bir DEFİ merkezi olarak tanımlanır.

Ön satışı yapılan ve henüz hiçbir borsada listelenmemiş olan Umee Coin nedir, en çok araştırılan konular arasında yer alır. Gate.io borsası tarafından listelenecek olması haberinin ardından çok merak edilen bu coini ve hakkında yapılan yorum haberlerini detaylı şekilde araştırdık. İşte merak ettikleriniz…

Umee Coin Nedir?

Umee platformu merkezi olmayan ve birçok blok zincirinin birbiriyle uyum içinde çalışmasını sağlayan, çapraz zincirli bir sistemdir. Bu platformda bulunan çapraz blok zincirleri Ethereum ağının, Cosmos ekosisteminin, ikinci katman ölçekleme çözümlerinin ve alternatif katman protokollerinin birbiriyle çalışmasını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır. Gate.io borsasında ön satışı başlayan Umee Coin nedir sorusu ise sağladığı özellikler açısından oldukça merak ediliyor. Sizlere hem bu coinin hem de bağlı olduğu ağın genel özelliklerini açıklayalım;

  • Umee Coin, Ethereum ağında çalışır ve hem Cosmos hem de ERC-20 belirteci olarak işlem yapar.
  • Kendi blok zincirinde yapılan işlemler için bir ödeme ücreti olarak kullanılır. Doğrulayıcılar ise işlem ücreti olarak alınan bu coinin bir kısmını blok ödülü olarak kazanır.
  • Stake edilebilme özelliğine sahiptir ve kullanıcılarına pasif gelir elde etme imkânı sağlar.
  • Kendi blok zincirinde yönetimi kolaylaştırmak adına yönetişim tokeni olarak kullanılır. Bu coini stake eden kişiler yönetime katılma, protokol parametreleri ve yükseltmelere oy verme hakkına sahip olur.
  • Umee, ilk kurulduğu andan itibaren Cosmos, Ethereum, Terra, Crypto.com, Binance Smart Chain ve Secret Network gibi hem 30’dan fazla zincirle hem de blok zincirleriyle uyum içinde çalışmaktadır.
  • DEFİ’de var olan ayrılmış verimler, İzole sermaye ve sistematik riskler sorunlarını çözmek amacıyla oluşturulmuştur.
  • Umee blok zinciri, ağlar arasındaki kripto pazarlarını birbirine bağlayan bir DEFİ platformu, Çoklu zincir staking, zincirler arasında faiz oranları ve zincirler arası kaldıraç gibi işlemler dahil olmak üzere açık finansın gelişmesine imkan sağlar.

Umee Coin Yorum Haberleri

Umee Coin yorum haberlerinde bağlı olduğu blok zincirinin diğer blok zincirleriyle birlikte çalışmasından, kullanıcılara ödünç alma ve ödünç verme gibi işlemlerin pek çok zincir arasında yapılmasına imkan sağlamsından, düşük işlem ücretleri ve yüksek hızda işlem yapabilmesinden ve 2022 Nisan ayında yapılacak olan kredi, borç alma ve borç verme uygulamalarının geliştirilecek olmasından bahsediliyor.

Bütün bu özellikleri ile yatırımcıların dikkatini çeken proje, arkasındaki sağlam yatırımcılar ve sponsorlardan güç kazanıyor. Bütün bunlara istinaden ilerleyen dönemlerde değerlenebilecek bir para birimi olduğu düşünülen UMEE için aynı zamanda rekabet ortamı oluşacağından ve bu nedenle risk içerdiğinden de bahsediliyor.

Umee Coin Hangi Borsada?

Umee Coin şu anda Gate.io borsasında ön satıştadır. 14-15 Şubat 23:00 saatine kadar ön satışı tamamlanacak olan bu coin, aynı borsada 19 Şubat 01:00 saatinde listelenecek. Bu coini satın almak için önce Gate.io borsasına üye olmalı, ardından KYC işlemlerini tamamlamalı ve hesabınıza para yatırarak USDT satın almalısınız. Aldığınız USDT’leri Umee Coin’e dönüştürerek alım işlemini tamamlayabilirsiniz.

RSS3 Coin Geleceği 2022 – RSS3 Coin Yorum

Fevr Coin Geleceği 2022 – RealFevr Coin Yorum

ONG Coin Geleceği 2022 – Ontology Gas Coin Yorum

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr