Upcall Turkcell Bedava internet

Upcall Turkcell Bedava internet kampanyası hakkında detaylı bilgiler. Upcall Turkcell Bedava internet nasıl yapılır ve ücretsiz upcall indir.

Upcall Bedava internet

Turkcell Upcall kampanyası tarihleri arasında BiP indirip Keşfet bölümünde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek, “Görevden GB Şansı” butonuna basılması gerekmektedir. Bu butona basılmasının ardından “Haftanın Görevi” alanına tıklayarak, Upcall uygulamasından her gün resimli arama yapan ilk 50 bin kişi saatlik 1GB, UpCall Dolu Dolu paket üyeliği satın alanlar ise günlük 1GB kazanıyor.

Upcall Bedava internet

UpCall Dolu Dolu paketine DOLU yazıp 2200’a göndererek ya da UpCall uygulaması içinden Profil kısmındaki ”Size Özel Teklifler” bölümüne girip ayda 1,99 TL’ye üye olabilirsiniz. Dou Dolu paketi ile UpCall uygulaması üzerinden 500 adet bilinmeyen numara sorgulaması yapabilir ve UpCall uygulamasını reklamsız kullanabilirsiniz. Paketiniz, iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. Iptal etmek için IPTL DOLU yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Upcall Nedir Ücretlimi

Turkcell upcall servisi ücretlidir. UpCall Dolu Dolu paketi sayesinde UpCall içerisinden isimden numara ya da numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Paketinizin kullanım dönemi boyunca 500 adet başarılı sonuç dönen sorgulama hakkınız mevcut. Ek olarak, bu paket sayesinde UpCall içerisinde çıkan reklamları görmezsiniz.

Ücretsiz Salla Kazan İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet 2022 kategorisini ziyaret edin

googlehaberler