Upcall Bedava internet

Upcall Bedava internet

Turkcell Upcall kampanyası tarihleri arasında BiP indirip Keşfet bölümünde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek, “Görevden GB Şansı” butonuna basılması gerekmektedir. Bu butona basılmasının ardından “Haftanın Görevi” alanına tıklayarak, Upcall uygulamasından her gün resimli arama yapan ilk 50 bin kişi saatlik 1GB, UpCall Dolu Dolu paket üyeliği satın alanlar ise günlük 1GB kazanıyor.

UpCall Dolu Dolu paketine DOLU yazıp 2200’a göndererek ya da UpCall uygulaması içinden Profil kısmındaki ”Size Özel Teklifler” bölümüne girip ayda 1,99 TL’ye üye olabilirsiniz. Dou Dolu paketi ile UpCall uygulaması üzerinden 500 adet bilinmeyen numara sorgulaması yapabilir ve UpCall uygulamasını reklamsız kullanabilirsiniz. Paketiniz, iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. Iptal etmek için IPTAL DOLU yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Upcall Nedir Ücretlimi

Turkcell upcall servisi ücretlidir. UpCall Dolu Dolu paketi sayesinde UpCall içerisinden isimden numara ya da numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Paketinizin kullanım dönemi boyunca 500 adet başarılı sonuç dönen sorgulama hakkınız mevcut. Ek olarak, bu paket sayesinde UpCall içerisinde çıkan reklamları görmezsiniz.

3 Comments

  1. Upcall evet çok fazla işe yarıyor ama abonelik ücreti vermek bana saçma geliyor. Özellikle telefonunuz meşgulken ya da kapalıyken sizi arayan kişilerin numaralarını vermesini çok beğeniyorum ama dediğim gibi abonelik ücreti fazlaaa

Leave A Reply