Uzmanından Valencia Token Yorum – Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Valencia Coin nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Valencia Coin geleceği ve Valencia Coin yorum nasıl oknumalı işte detayları.

Valencia Coin, Chiliz platformunda çalışan ve Socios.com aracılığı ile çıkarlan bir taraftar tokenidir. Valencia CF takımının taraftarlarına yönelik olarak çıkarılan bu coin, hayranlar ile futbolcuların daha kolay etkileşime girmelerine yardımcı olur.

Piyasa Değeri:$2,13M
Piyasadaki Arz:VCF 2,65M
(24S) Hac.:$4,50M
Değeri (7G):34,81%
Valencia token yorum

Hangi Coin Alınır?

Valencia Coin Nedir?

18 Haziran 2021 tarihinde Valencia futbol kulübü ile Socios.com iş birliğinde piyasaya sürülmüş olan Valencia Coin, Chiliz blok zinciri alt yapısı ile hizmet verir. Bu coin ile taraftar ve kulüp arasındaki bağlantının daha kuvvetli olması, taraftarların futbolcular ve kulüpleri ile daha fazla etkileşimde bulunması sağlanır.

Socios.com üzerinden ödül oyunları ile elde edilebilen ve borsalardan satın alınabilen Valencia Coin nedir ve hangi avantajları sağlar, detaylı olarak açıklayalım;

  • Valencia Coin sahiplerine kulüp üzerinde daha fazla söz sahibi olma hakkı verir. Taraftarlar kulüple ilgili yapılacak olan projeler ve teklifler için oy verme imkanına sahip olur.
  • Kulüpler, bu coin ile daha fazla yatırım elde eder ve kendini geliştirebilir.
  • Borsalardan alınıp satılan bu coin pek çok fiat para birimiyle satın alınabilme avantajına sahiptir.
  • Sahiplerine özel forma tasarımları yapma, kutlama marşları üretme, stadyum içi tasarımlar yapabilme, ilham verici kulüp sloganları üretebilme ve oyuncu mücadelelerini yakından görebilme gibi haklar sağlar.
  • Taraftarlar bu coini kullanarak, dijital topluluklara katılabilir, becerilerini test edebilir, kulüple ilgili özel içeriklere erişebilir ve kulüplerle ilgili düzenlenen turnuvalara, yarışlara katılabilir.
Valencia coin kaç tl (canli)
Valencia coin geleceği

Valencia Coin Yorum

Valencia Coin yorum haberlerinde, piyasaya çıktığı günden itibaren karşılaştığı yoğun ilgiden bahsediliyor. Henüz çok fazla borsada yer almamasına rağmen tokenlerin hemen tükenmesi, taraftarların Valencia kulübüne ilgisinin yüksek boyutta olduğunu gösterir. Bu ilgi, coinin fiyat grafiklerine de olumlu yansımıştır.

Toplam arzı 10 milyon adet olan VCF coin borsada listelendiği günden beri en yüksek değerini 72,18 lirayla görmüştür. En düşük değeri 11,49 lira olarak kaydedilmiştir. Şu anda piyasada dolaşan arz miktarı ise 2 milyon 485 bin adettir.

Bu coin, kullanıldığı platform olan Socios.com tarafından yapılan gelişmelere göre yorumlanır. Coinin fiyatını kulüple ilgili yapılan gelişmeler etkiler ancak, Socios tarafından yapılan yeni anlaşmalar da token fiyatlarına olumlu yansımaktadır.

Son gelişmelere göre Sociso.com platformunun UEFA kulüp yarışmalarını düzenlemesi ve bu yarışmalara fan tokenlerle katlım sağlanacak olması, Wave ile yapılan ortaklık sonucunda fan token sahiplerine özel mobil oyunların başlatılacak olması, Lionel Messi’nin marka elçisi olarak bu platforma katılması gibi gelişmeler uzmanlar tarafından olumlu değerlendiriliyor. Bu gelişmelerin ilerleyen günlerde tüm taraftar tokenler ile birlikte VCF için de olumlu hava yaratması bekleniyor.

Valencia Coin Hangi Borsada?

Bu coini şu anda yalnızca iki borsadan satın alabilirsiniz. VCF’nin en önemli özelliği farklı fiat para birimleri ile satın alınabilmesidir. Chiliz platformunda anlaşmalı olunan ülkelerin para birimleriyle bu tokeni satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin lider kripto para borsalarından olan Paribu üzerinden de alım yapabilirsiniz. Paribu’dan Türk lirası yani TRY kullanarak Valencia Coin satın alma işleminizi yapabilirsiniz. Her iki platformdan da alım yapabilmek için kayıt ve KYC işlemlerinizin tamamlanmış olması gerekir.

ENV Coin Nedir? ENV Coin Geleceği ve Yorumları

Binance Yeni Girecek Coinler – Sıcak Duyuru

Pundi X Coin Nedir? Pundu X Coin Geleceği ve Yorumları

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥