veChain Coin Geleceği 2022 – Vet Coin alınır mı?

veChain Coin Geleceği ve veChain Coin Yorumları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. veChain Coin Fiyat Tahmini işte detayları.

veChain Coin geleceği yaklaşık olarak 3 yıl önce piyasaya giriş yapan coinin bu yıl içerisinde izleyeceği rotayı ifade ediyor. İstikrarsızlığı nedeniyle yatırımcıların bir hayli çekingen yaklaştığı veChain Coin içiin gelecek günlerin ne getirecği merak ediliyor.

VeChain Coin Fiyatı

VeChain Coin fiyatı 0,569222 TRY’dir. VeChain coin son 24 saatte -0.06% değişim gösterdi. VeChain coin günlük işlem hacmi 1.914.867.739 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 32. sıradadır.

  • 1 veChain Coin Kaç Dolar; $0,031749 USD’dir. Son 24 saatte -0.06% oranında değişti.
  • 1 veChain Coin Kaç TL; ₺0,569222 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -0.06% değişim gördü.

veChain Coin Yorumları

 veChain Coin yorumları verilerine göre, 2018 yılı itibariyle piyasaya oldukça hızlı bir giriş yapan söz konusu coin, süreç içerisinde 0,028 değerine kadar çıkabilmeyi başarmıştı.

  • İlk piyasa döngüsüne giriş yapıldığında, %89’luk bir düşüş yaşamış ve yatırımcılarını bir hayli üzmüştü. İkinci piyasa döngüsüne girildiğinde ise %226’lık bir yükselişle ciddi bir sıçrama yaşandı.
  • Üçüncü piyasa döngüsü başladığında, 2020 yılı Mart ayıydı ve bu döngüde %1,533’lük bir değer kazanmıştı. Takip eden süreçte %63’lük bir değer kaybıyla 0,0086 dolar değerine kadar geriledi.

Bu yılın ilk aylarında ise, %242 seviyesinde bir yükseliş yaşayan veChain Coin’in gelecek günlerde inişli çıkışlı seyrinin ne olacağı ise merak konusu.

TKO Coin Geleceği – TKO Coin alınır mı?

veChain Coin Haberleri

veChain Coin Haberleri

veChain Coin haberleri içeriklerinde boğa döngüsünün çok kısa bir süre sonra yaşanacağı ön görülüyor. Nisan ayının başlarında yaşadığı %50’lik yükselişin ardından analistler alım için en doğru zaman aralığının bu ayın sonuna kadar olacağını ön görüyor.

Dipten alım yapmak isteyen pek çok yatırımcının önümüzdeki 15 günlük süreyi iyi değerlendirmesi gerektiğini vurgulayan uzmanların bu görüşlerinin herhangi bir kesinliği maalesef bulunmuyor. Gelecek günlerde veChain Coin fiyatı ve yükselişi ile ilgili olarak nelerin yaşanacağı ise merak edilen konulardan biri.

Ethereum geleceği – ETH Coin alınır mı?

veChain Coin Fiyat Tahmini

veChain Coin fiyat tahmini verilerine göre, piyasaya çıktığı günden bu yana ciddi bir istikrar problemi olan söz konusu coin ile ilgili ciddi bir düşüş söz konusu olacak. 2018 yılından bu yana çok büyük yüzdelerle inişler ve çıkışlar yaşayan veChain Coin, gelecek günlerde yaklaşık olarak 0,000001 dolar seviyelerine kadar gerileyecek.

Alım için avantajlı bir süreç başlayacağını ifade eden uzmanların yorumlarının herhangi bir resmiyeti bulunmuyor. Gelecek günlerde tahminlerin tutup tutmayacağı bilinmezken, veChain Coin verilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Litecoin geleceği – LTC Coin alınır mı?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

3 Yorum

  1. Buradaki grafik eski olabilir mi? ya da ben başka siteden incelemiştim ordaki de yanlış olabilir. Zaten her yerde farklı veriler ve yorumlar verdikleri için insanların kafası karışıyor ve büyük kayıp yaşıyorlar. Yatırım yapıyoruz grafiklere bakalım diyoruz ama hepsi yalan dolan. Bu için kaymağını da cidden büyükler, zenginler yiyip geçiyor. Bizim gibiler de anca buralarda üç kuruş olan paralarını da kaybetsinler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu