Verve Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Verve Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Verve Coin nedir ve Verve Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Verve Coin, Velas blok zinciri tarafından desteklenen ve Binance Smart Chain ağında çalışan bir kripto para birimidir. Bu coin’in kullanıldığı paltomda izle kazan mantığı geçerlidir. Yani kullanıcılar video izleyerek ya da içerik oluşturarak ödüller kazanırlar. Ayrıca bu platformda NFT bağışlanması ya da satın alınması gibi tüm işlemler yapılabilir ve bu işlemler oldukça güvenli olmasının yanında diğer ağlardan çok daha düşük maliyetlidir. 20 Ocak 2022 tarihinde listelenen Verve Coin nedir sorusu, gösterdiği fiyat performansı ile pek çok yatırımcı tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Yatırım yapmak istiyorsanız, Verve Coin yorum haberlerine de göz atmanızı tavsiye ederiz. Sizlere merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında açıklama yapalım;

Verve Coin Nedir?

Velas blok zinciri tarafından geliştirilen bu coin, yeni nesil içerik oluşturucuları güçlendirmek, yayıncıları ve izleyicileri ödüllendirmek gibi amaçlarla çıkarılmıştır. Platformda pek çok yoldan hem izleyiciler hem içerik geliştiriciler hem de video yükleyenler bu coin ile ödüllendirmektedir. Borsalarda listelenmesinin ardından yoğun talep gören Verve Coin nedir sorusunu, sağladığı avantajlar ve özellikleriyle birlikte açıklayalım;

  • Bu coin’in kullanıldığı platformda beğeni ve yorum bırakarak, favori olan içerik üreticilerine katkıda bulunabilirsiniz ve zamana içinde bulunduğunuz katkıya oranla artırılmış ödüller alabilirsiniz.
  • Bu coin, platformda bulunan en sevdiğiniz içerikleri izleyerek ve bunlarla etkileşim kurarak ödül kazanmanızı sağlar.
  • Bu platformda bulunan içerikleri izledikten sonra arkadaşlarınızla paylaşabilir, görüntüleme kriterlerini taşıyan her arkadaşınız için bir çarpan kazanabilirsiniz. Bu sayede daha fazla ödül coin’i almış olursunuz.
  • Bu platformda doğrulamaya gerek bulunmaz. Ürettiğiniz içerik ne olursa olsun, acemi ya da profesyonel olup olmamanıza bakılmaksızın, ödül almanız sağlanır.
  • Velas blok zincirinde kazandığınız ödüller, minimum tutar kısıtlaması olmadan istediğiniz zaman işlenebilme ve dağıtılabilme özelliğine sahiptir.
  • Velas platformuna davet ettiğiniz her profesyonel içerik üreticisi için Verve Coin’i ödül olarak kazanabilirsiniz.

Verve Coin Yorum Haberleri

Velas platformunda para kazanmak oldukça kolaydır. Acemi ya da profesyonel olan herkes, mümkün olan en geniş kitleye ulaşma avantajına sahiptir. Bu platformdaki kitlenizi büyütmek ve gelir seviyenizi mümkün olan en üst seviyeye çıkarmak için Youtube, Twitch, Tiktok gibi platformlarda yayınlayabilirsiniz. Bütün bu özelliklere bakarak uzmanlar tarafından Verve Coin yorum haberlerinde, bu para biriminin projelerinden ve gelecekteki yerinden bahsedilmektedir. Uzmanlar, video izleyerek, beğeni yaparak ve yorum yaparak ödül kazandıran bu sistemin, çok yakında daha fazla kullanıcıya ulaşacağını düşünüyor.

Bu platforma yalızca üç adımda kayıt yapılması, ek giriş gerekmeden tüm içeriklerin yayınlanabilmesi gibi özellikler, platformun 2020 yılında çok daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilir. Ayrıca Youtube, Tiktok gibi güçlü ortaklarının olması da projenin ne kadar sağlam ve güvenilir bir alt yapıya sahip olduğunu gösterir.

Verve Coin Hangi Borsada?

20 Ocak 2021 tarihinde 250 milyon adet olarak piyasalara arz edilen Verve Coin, toplamda 5 milyon adet arz edilecektir. Şu an dolaşımda olan miktarı ile Pancakeswap ve Wagyuswap borsalarında listelenmektedir. Bu borsalardan satın alma işleminizi yapmak için kayıt olmanız, mevcut kripto paralarınızın olduğu cüzdanınızı borsaya bağlamanız ve WBNB, BUSD veya VLX para birimleriyle swap yapmanız gerekir. Eğer mevcut cüzdanınız yoksa, bu saydığımız para birimlerinden birini satın alarak ve bunları Verve Coin’e dönüştürerek, satın alma işlemenizi tamamlayabilirsiniz.

Shping Coin Geleceği – Shping Coin Yorum

League Of Kingdoms Coin Geleceği – LOKA Coin Yorum

FRR Coin Geleceği – Frontrow Coin Yorum

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr