Vodafone 4.5 G Açma ve Kapama – 4.5G Aktif Etme

Vodafone 4.5 G açma ve kapama işlemi nereden nasıl yapılır, bilgilendiriyoruz. Vodafone LTE yazmıyor ve Vodafone 4.5G aktif etme nasıl yapılır, birlikte inceleyelim.

4.5 G Nedir

4.5 G nedir, kolay ve kısa anlatımıyla 4.5 G hızdır. Vodafone 4.5 G servisiyle kaliteli görüşmeler yapabilir ve hızlı internet bağlantısı kurarsınız.

Vodafone 4.5G Aktif Etme

Vodafone 4. 5g aktif etme

Vodafone 4.5G aktif etme, Vodafone 4.5 G servisini kullanmak için öncelikle telefonunuzun 4.5G’yi desteklemesi gerekir. Telefonunuz 4.5 G servisini destekliyorsa ilk önce telefonunuzdan gerekli ayarlamaları yapalım. Ayarlar / Bağlantılar / Mobil Ağlar sekmesinden Şebeke Modunu LTE/3G/2G otomatik bağlantı olarak seçin. Hattınızı 4.5 G hızına açmak için 4.5G yazıp 4545’e mesaj gönderin.


Daha fazla ilgili içerik;


Vodafone 4.5 G Kapama

Vodafone 4.5 G kapama, hattınızı 4.5 G’ye tekrar kapatamazsınız. Ancak telefonu mobil veriler kısmında 4.5 G servisine kapatabilirsiniz. Şebeke modunuzu 3G veya 2G servisine alarak 4.5 G kapamış olursunuz.

Vodafone 4.5g Açma ücretlimi

Vodafone 4.5g açma ücretlimi, Vodafone 4.5 G hizmeti ücretsizdir. Vodafone aboneleri 4.5 G hızında interneti ve görüşmelerini ek ücret ödemeden yapabilirler. Ayrıca 4.5 G daha fazla internet mi harcar sorusuna da cevap verelim. İzlediğiniz videoler hızlı yüklendiği için kalitesi açık kalmışsa daha fazla internetiniz gidebilir. İzlediğiniz videoları ve diğer içeriklerin kalitesini düşürürseniz internetiniz daha az gider.

Vodafone 4.5 G Yazmıyor

Vodafone 4.5 G yazmıyor, Vodafone 4.5 G servisini kullanıyorsanız telefonun sağ üst tarafında VoLTE yazısını göreceksiniz. Bu yazı 4.5 G hızında internet kullandığınız anlamına gelir. Bazı telefonlarda 4.5 G yazıyor olabilir bazılarında LTE yazıyor olabilir. Bu ortalama bir abone için önemsizdir.

Vodafone 4.5 G Hediye İnternet

Vodafone 4.5 G hediye internetinizi Vodafone Yanımda uygulamasından alabilirsiniz. Vodafone 4.5 G hızında hediye internet kampanyaları haftalık olarak güncellenmektedir. Ayrıca daha fazla hediye internet kazanmanın yollarını aşağıdaki linte bulabilirsiniz.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥