Vodafone 6 GB internet 9 TL iş Arayanlara

Vodafone 6 GB internet 9 TL kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone Birlikteyiz Tarifesi nasıl yapılır işte detayları.

Vodafone Birlikteyiz Tarifesi 9 TL

Vodafone Birlikteyiz Tarifesi faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilir. Birlikteyiz paketi 750 DK + 250 SMS + 6 GB içerir.

Vodafone tarifeler; birlikteyiz Tarifesi 6 ay boyunca 6 TL /ay Faturalı tarifelerde sonraki 12 ay 39 TL /ay Bulunduğunuz tarifeden ceza ödemeden geçiş yapabilirsiniz. Akıllı devretme özelliği ile kullanılmayan dakika, internet ve SMS bir sonraki aya devreder. Vodafone TV Eğlence Paketi aylık 2 GB interneti ile hediye.Taahhütsüz Aylık Tarife Ücreti: 59 TL

Vodafone Ramazan 10 GB + 750 DK 40 TL

En Uygun Vodafone Faturalı Tarifeler 2021

Vodafone İş İlanları

Vodafone İş İlanları

Vodafone meslek testini çözerek uygun iş ilanlarını görebilirsiniz. Geleceğin Mesleği Platformu’ndaki 8 dakikalık kariyer testimizi çözebilir, sizin için en uygun iş imkanlarını keşfedebilirsiniz. Vodafone iş ilanları görebilmek için buradaki testi çözün.

Udemy Ücretsiz Meslek Eğitimleri

Vodafone ve Udemy iş birliği ile ücretsiz derslerden yararlanabilirsiniz. Meslek eğitimi derslerini online olarak katılım sağlayabilirsiniz. İşletme ve teknolojiden, kişisel gelişime kadar 600’den fazla ücretsiz online kurs ile yetkinliklerinizi geliştirmeye hemen başlayın! Vodafone Udemy ücretsiz eğitime buradan katılım sağlayabilirsiniz.

Vodafone Kolay Paket Yükle 2021

Garanti hediye çarkı ve Vodafone yanımda uygulaması ücretsiz indirmek için; Vodafone Yanımda indir başlığını ziyaret edin.

Vodafone bedava internet 2021 başlıklı güncel bedava internet kampanyalarını ziyaret edebilirsiniz.

googlehaberler