Vodafone Bedava internet hilesi yok! Ama 20 GB Var

Vodafone Bedava internet hilesi nasıl yapılır ve Vodafone yanımda ilk yıl özel 20 GB bedava internet kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz.

Vodafone bedava internet hilesi 2022 araması yapanlar boşa aramasın. Vodafone hilesi yok ama Vodafone 20 GB hediye internet nasıl alınır işte detayları.

Vodafone Yanımda ilk yıla özel 20 GB

Vodafone yanımda hediye çarkı bugün 20 GB bedava internet verdi. Buna çok şaşırdık ama kısa sürede sebebini öğrendik. Vodafone 20 GB hediye internet kampanyasından herkes yararlanabilecek.

Vodafone yanımda ilk yıla özel 20 gb

Vodafone Yanımda uygulamasına gir, hediye çarkını çevir. Bugün benim Vodafone’a gelişimin ilk yılı olduğu için 1 GB hediye internet yerine tam 20 GB hediye internet verdi. İşte Vodafone Yanımda uygulamasından çıkan uyarı.

Vodafone bedava internet hilesi yok! Ama 20 gb var

Bugün kazanacağın Haftalık 1GB hediyeni,
birlikte geçirdiğimiz 1 yıla özel, Haftalık 20GB’a katladık. Keyfini çıkar!

Vodafone bedava internet dağıtıyor

Vodafone bedava internet dağıtıyor desek yanlış olmaz heralde. Vodafone yanımda hediye çarkı sonrasında SMS ile bilgilendirme geldi. Vodafone hediye 20 GB internet tam bir hafta boyunca geçerli olacakmış. Bunu teyit etmek için Vodafone yanımda uygulamasında paketlerim bölümünü inceleyebilirsiniz.

Vodafone bedava internet hilesi yok! Ama 20 gb var

Vodafone Yanımda şifresiz giriş

Vodafone bedava internet 2022 başlıklı güncel bedava internet kampanyalarını ziyaret edebilirsiniz.

Enes Gülcan

Enes, soğuk ortamı sever. Mobil teknoloji ve operatörlere tuhaf bir merak besliyor. Kitap okumaya geç başladığı için pişman ve şuan bunu telafi ediyor. İnternetten gelen soruları konu haline getiriyor. enes.gulcan@bedavainternet.com.tr