Vodafone Bedava internet Hilesi – Vodafane çark 20 GB hilesi

Vodafone hediye internet kazanmanın aslında bir hilesi bulunmuyor sadece bazı taktikler var. Bu taktikleri sırasıyla yazalım;

 • Vodafone çarkını çevirirken internet kazanmak için hafta içi saat 12.00 dan önce çevirmeli veya çarkı çevirirken istediğiniz hediyeyi kazanmak için çark hediyenin üstüne gelince internet bağlantınızı kesin.

Birde hile gibi kampanyalar mevcut;

 • Vodafane yanımda kampanyası
 • E- fatura geçiş
 • 4.5G aboneleri için geçerli hediye internet
 • Vodafone yanımdaya arkadaş davet et
 • Vodafone yükle harca kazan

Sınırsız internet Hilesi

Sınırsız internet hilesi, internet kazanmanın iki yolu var;

 • VNP hilesi; kısaca nasıl yapılıyor bahsedelim
 • İlk olarak telefonunuza VNP uygulamasını kurun
 • Daha sonra uygulamada bazı ayarlar yapmalısınız. İstenilen izinleri sırasıyla doldurun
 • Ayarları yaptıktan sonra ağ bağlantı onayı verin ve uygulamaya güveniyorum onayını verin devam edin. Artım sınırsız internet kullanabilirsiniz.
 • APN hilesi bu da aynı 1.seçenekteki gibi ayarları yaptıktan sonra vodafone sınırsız interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu hile sadece faturasız hatlar için geçerli.

Kaçak internet Nasıl Yapılır Vodafone

Kaçak internet nasıl yapılır Vodafone, yapmanız gereken telefonunuzdan Ayarlar_ Mobil Ağlar _ Erişim Noktası adımlarını yaparak son noktaya gelin. Ardından burada yeni erişim noktası ekle seçin. Ekleme yaptıktan sonra gerekli bilgileri doldurun. Artık hileniz hazır.

Vodafone çark Hilesi

Vodafone çarkı vodafone yanımda uygulamasının içinde yer almakta. Vodafane çark hilesi ile internet kazanmak için;

 • Vodafone yanımda uygulamasını telefondan kaldırım ve telefonunuzu yeniden başların uygulamayı tekrar yükleyin çarkı çevirin 1 ila 100 GB hediye internet paketi kazanın
 • Çark çevirmek için sayfaya girin ve çarkı çevirmeden parmağınızı basılı tutun ve çarkı hafifçe çevirin internet hediyesine gelince bırakın bu yöntem sayesinde 1 ila 100 GB arasında Vodafone bedava internet kazanın.

Vodafane çark 20 GB hilesi

Vodafone abonelerinin kullandığı hediye çarkıyla istedikleri hediyeyi almaları mümkündür. 20 GB interneti kazanmak için;

20 GB internet hediyesi için çarkı çevirin ve çark 20 GB’ın üzerine gelince internet bağlantınızı kesin. Tekrar internet bağlantınızı açın ve 20 GB kazanın.

Vodafone sınırsız internet nasıl yapma

Vodafone sınırsız internet nasıl yapma

Vodafone belirli bir data indirme hız limitleri ile abonelerine günlük ve aylık olarak uygun fiyatlı sınırsız internet paketi sunmakta. Söz konusu olan internet paketlerinden hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Bu fırsattan yararlanmak için;

 • Günlük sınırsız paketi için ABONE GUNLUKCEPTE yazıp 3636’ya kısa mesaj atın
 • Aylık sınırsız paketi için ABONE AYLIKCEPNET yazıp 3636’ya kısa mesaj atın

Mesajı attıktan sonra vodafone size tarife talebiniz alındığına dair mesaj atar. Ardından onaylandığına dair bir mesaj gönderir. Gelen onay mesajından sonra cepnet ile sınırsız internet keyfini yaşayabilirsiniz. Cepnet tarifesine kaydolmak için gönderilen SMS’ler tamamen ücretsiz.

Vodafone çark hilesi nasıl yapılır?

Vodafone yanımda uygulamasına girip çark çeviriniz ve ok 20 GB üzerine geldiğinde internetinizi kapatınız. Bunu ilk seferde tutturamayabilirsiniz bir kaç deneme sonunda 20 GB internet kazanacaksınız.

Vodafone 5 GB hediye nasıl alınır?

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapın avantajlar-fırsatlar bölümünde Tavla Stars gibi seçenekler size 5 GB kullanmak için kod kazandırmaktadır.

Vodafone Yeni Gelen Faturasız

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥