Vodafone Bedava internet hilesi

Vodafone Bedava internet hilesi ve Vodafone sınırsız internet hilesi hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ayarlardan internet hilesi nasıl yapılır işte detayları.

Vodafone hediye internet kazanmanın aslında bir hilesi bulunmuyor sadece bazı taktikler var. Bu taktikleri sırasıyla yazalım;

 • Vodafone çarkını çevirirken internet kazanmak için hafta içi saat 12.00 dan önce çevirmeli veya çarkı çevirirken istediğiniz hediyeyi kazanmak için çark hediyenin üstüne gelince internet bağlantınızı kesin.

Birde hile gibi kampanyalar mevcut;

 • Vodafane yanımda kampanyası
 • E- fatura geçiş
 • 4.5G aboneleri için geçerli hediye internet
 • Vodafone yanımdaya arkadaş davet et
 • Vodafone yükle harca kazan

Vodafone Yeni Red Tarifeleri 2021

Vodafone Hat Kapatma

Vodafone sınırsız internet hilesi 2021

Vodafone’den sınırsız internet kazanmanın iki yolu var;

 1. VNP hilesi; kısaca nasıl yapılıyor bahsedelim
 2. İlk olarak telefonunuza VNP uygulamasını kurun
 3. Daha sonra uygulamada bazı ayarlar yapmalısınız. İstenilen izinleri sırasıyla doldurun
 4. Ayarları yaptıktan sonra ağ bağlantı onayı verin ve uygulamaya güveniyorum onayını verin devam edin. Artım sınırsız internet kullanabilirsiniz.
 5. APN hilesi bu da aynı 1.seçenekteki gibi ayarları yaptıktan sonra vodafone sınırsız interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu hile sadece faturasız hatlar için geçerli.

Vodafone Tarife Değiştirme Faturasız

Ayarlardan internet hilesi

Yapmanız gereken telefonunuzdan Ayarlar_ Mobil Ağlar _ Erişim Noktası adımlarını yaparak son noktaya gelin. Ardından burada yeni erişim noktası ekle seçin. Ekleme yaptıktan sonra gerekli bilgileri doldurun. Artık hileniz hazır.

Vodafone çark hilesi 2021

Vodafone çarkı vodafone yanımda uygulamasının içinde yer almakta. Vodafane çark hilesi ile internet kazanmak için;

 • Vodafone yanımda uygulamasını telefondan kaldırım ve telefonunuzu yeniden başların uygulamayı tekrar yükleyin çarkı çevirin 1 ila 100 GB hediye internet paketi kazanın
 • Çark çevirmek için sayfaya girin ve çarkı çevirmeden parmağınızı basılı tutun ve çarkı hafifçe çevirin internet hediyesine gelince bırakın bu yöntem sayesinde 1 ila 100 GB arasında bedava internet kazanın.

Vodafone bedava internet 2021

Vodafane çark 20 GB hilesi

Vodafone abonelerinin kullandığı hediye çarkıyla istedikleri hediyeyi almaları mümkündür. 20 GB interneti kazanmak için;

20 GB internet hediyesi için çarkı çevirin ve çark 20 GB’ın üzerine gelince internet bağlantınızı kesin. Tekrar internet bağlantınızı açın ve 20 GB kazanın.

Vodafone Sıfır Hat Ne Kadar? 2021

Vodafone Sınırsız internet Paketleri

Vodafone sınırsız internet nasıl yapma

Vodafone belirli bir data indirme hız limitleri ile abonelerine günlük ve aylık olarak uygun fiyatlı sınırsız internet paketi sunmakta. Söz konusu olan internet paketlerinden hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Bu fırsattan yararlanmak için;

 • Günlük sınırsız paketi için ABONE GUNLUKCEPTE yazıp 3636’ya kısa mesaj atın
 • Aylık sınırsız paketi için ABONE AYLIKCEPNET yazıp 3636’ya kısa mesaj atın

Mesajı attıktan sonra vodafone size tarife talebiniz alındığına dair mesaj atar. Ardından onaylandığına dair bir mesaj gönderir. Gelen onay mesajından sonra cepnet ile sınırsız internet keyfini yaşayabilirsiniz. Cepnet tarifesine kaydolmak için gönderilen SMS’ler tamamen ücretsiz.

Vodafone Çark Hilesi 2021

googlehaberler