10 GB Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet kampanyasından faturasız ve faturalı hat sahipleri yararlanabilir. Vodafone bedava internet veren uygulamaları sayesinde kolaylıkla hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Vodafone 1 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Vodafone uygulamalarını kullanarak birçok fırsat ve kampanyadan faydalanabilirsiniz. 1 GB hediye internet kazanmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Hadi gelin neler yapabileceklerinize bir göz atalım.  

Vodafone uygulamalarından biri olan e-fatura uygulamasına faturanızı taşımanız durumunda 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. E-fatura geçmek için yapmanız gerekenler oldukça basit. 7000’e EFATURA yazarak kısa mesaj atın. Onaylandıktan sonra 1 GB internetin keyfini çıkartın. 

Vodafone 10 gb hediye tobi

Vodafone 10 GB Hediye Tobi Nasıl Yapılır?

Vodafone operatörünün asistan robotu olarak karşımıza çıkan Tobi işlerinizi kolaylaştırdığı gibi sizlere hediye internet kazanma şansı sunmaktadır. Peki Tobi’yi kullanarak nasıl 10 GB internet kazanabileceğinize gelin birlikte bakalım.  

  • İlk önce Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak alt kısımda yer alan robot seçeneğine tıklayınız. 
  • Açılan ekranda yeni nesil kampanya yazmanız gerekir.  
  • Bu mesajı ilettikten sonra karşınıza gelen mesajda Konum Seç seçeneğine tıklayınız. 
  • Ardından hediye al seçeneğine tıklamanız gerekir. 
  • Hediye al seçeneğine tıkladıktan sonra Vodafone resmi web sitesine yönlendirileceksiniz. 
  • Vodafone Yanımda uygulama giriş bilgilerinizi kullanarak Vodafone sayfasına girin. 
  • Daha sonra Hediye Al seçeneğine tıklayın. 
  • Kısa bir süre sonra hattınıza 10 GB hediye internet tanımlanacaktır. 

Sorular

Hediye 1GB nasıl alınır?

Vodafone’un çeşitli kampanyaları kapsamında hediye internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyalardan haberdar olmak için Vodafone’un internet sitesini veya sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Hediye internet nasıl alınır?

Vodafone’un çeşitli kampanyaları kapsamında hediye internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyalardan haberdar olmak için Vodafone’un internet sitesini veya sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Vodafone 2 kere çark çevirme nasıl yapılır?

Vodafone’un Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan “Çark” bölümünde, haftada bir kez ücretsiz olarak çark çevirebilirsiniz. Çark çevirerek hediye internet, dakika ve SMS kazanabilirsiniz.

BTK Akademi İnternet Nerede Kullanılır

Vodafone Sınırsız İnternet Mobil Tarifeleri

Vodafone Gani Tarifeler

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥