Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır – Vodafone İnternet Kazan

Vodafone bedava internet için bir çok kampanya var. Bunları sırayla yazalım;

  • Cep telefonunuza Vodafone yanımda uygulamasını indirerek 1,2 ve 5 GB
  • Vodafane Yanımda uygulamasından arkadaşınızı davet edip 9 GB
  • Bana ne var çarkını çevirerek 5 GB
  • Vodafane yanımda uygulamasına girip 100 TL alışveriş yaparak 10 GB
  • Süpermarket yanımda ile alışveriş yaparak 2 GB
  • Vodafone faturanızı e- faturaya geçirerek 1 GB kazanmak için EFATURA boşluk mail adresi yazarak 7000’e kısa mesaj göndermeniz yeterli
  • Vodafone seviyorum testini yapıp sonunda çıkan ekrana numaranızı yazarak gelen mesajdaki kodu yazdıktan sonra 3 GB kazanın.
  • Vodafone internet avcıları oyununu oynayarak internet kazan
  • SUPER2GB yazıp 3636’ya kısa mesaj atarak 1 ay geçerli internet alabilirsiniz.
  • Hattınıza özel internetten yararlanmak için sürpriz yazıp 6666’ya kısa mesaj atın.

Soruyu bil 4 GB internet kazan

Soruyu bil 4 GB internet kazan üzerinden Vodafone kullanıcılarını sınırsız bedava internet kullanım hakkı hediye ediyor.

Soruyu bil 4 GB internet kazan hakkında daha detaylı bilgi almak için linkteki adresi incelemenizi öneririz.

Vodafone 10 GB Hediye Nasıl Yapılır

Vodafone 10 GB hediye nasıl yapılır, Vodafone yeni gelen herkese ister faturalı ister faturasız hattı olsun, vodafone uygulamasını indirdikleri anda bir haftalık 10 GB internet kazanabilir.

Faturasız hatlarını faturaya geçiren Vodafone abonelerine aylık 10 GB internet tanımlamakta. Bunun için yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasına girip ‘ek paket al’ sayfası üzerinden giriş yapılmalı.

Vodafone İnternet Kazan

Vodafone i̇nternet kazan

Vodafone internet kazan, Vodafone hat sahibi olanlar bir çok yol ile bedava internet kazanma şansını yakalıyorlar. En çok bedava internet kazandıkları yöntemlerden birisi Vodafone yanımda uygulamasını indirmek ve orada yer alan çarkı çevirerek bir çok internet kazanmak.

Bedava internet kazanmanın başka yöntemleri de bulunmaktadır. Ayrıca hattınızı 4.5G ye geçirerek, internet avcıları oyununu oynayarak, e- faturaya geçiş yaparak bedava internet kazanmak mümkündür.

Vodafone 10 GB Hediye Tobi

Vodafone 10 GB hediye Tobi, Vodafone faturanızı e fatura yaparak bedava internet kazanabilirsiniz. E- faturaya geçmek için ‘EFATURA” yazıp boşluk bırakıp  “E-MAİL” adresinizi yazarak  bu mesajı “7000” a kısa mesaj olarak gönderin.

Bir başka seçenek ise internet avcıları oyununu oynayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bu oyunu yalnızca 26 yaş altı aboneler oynayarak bedava internet kazanır. Faturasız hattınızı faturalı yaparakta internet kazabilirsiniz.

Enes Gülcan

Enes, soğuk ortamı sever. Mobil teknoloji ve operatörlere tuhaf bir merak besliyor. Kitap okumaya geç başladığı için pişman ve şuan bunu telafi ediyor. İnternetten gelen soruları konu haline getiriyor. enes.gulcan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥