Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır 2022

Vodafone bedava internet nasıl yapılır 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. EBA Vodafane bedava internet nasıl yapılır işte detaylar.

Vodafone hediye internet için bir çok kampanya var. Bunları sırayla yazalım;

  • Cep telefonunuza Vodafone yanımda uygulamasını indirerek 1,2 ve 5 GB
  • Vodafane Yanımda uygulamasından arkadaşınızı davet edip 9 GB
  • Bana ne var çarkını çevirerek 5 GB
  • Vodafane yanımda uygulamasına girip 100 TL alışveriş yaparak 10 GB
  • Süpermarket yanımda ile alışveriş yaparak 2 GB
  • Vodafone faturanızı e- faturaya geçirerek 1 GB kazanmak için EFATURA boşluk mail adresi yazarak 7000’e kısa mesaj göndermeniz yeterli
  • Vodafone seviyorum testini yapıp sonunda çıkan ekrana numaranızı yazarak gelen mesajdaki kodu yazdıktan sonra 3 GB kazanın.
  • Vodafone internet avcıları oyununu oynayarak internet kazan
  • SUPER2GB yazıp 3636’ya kısa mesaj atarak 1 ay geçerli internet alabilirsiniz.
  • Hattınıza özel internetten yararlanmak için sürpriz yazıp 6666’ya kısa mesaj atın

Vodafone bedava internet

EBA Vodafane Bedava İnternet 2022 Nasıl Yapılır

EBA Vodafane bedava internet nasıl yapılır, Ülke genelinde yaşanan korana virüsü nedeniyle her operatör öğrenciler mağdur olmasın diye internet hediye etti. Bunlardan birisi de EBA vodafone, bedava internet almak için her hangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Vodafon abonelerinin EBA da geçerli olacak internetten faydalanmaları için 6 GB internet otomatik olarak hatlarına tanımlanmakta. Her ay EBA internet paketi kendiliğinden yenilenecek. EBA internet paketinden vodafone abonelerinin hepsi yararlanacak.

Vodafone’lulara Bedava İnternet 2022 Nasıl Yapılır

Vodafone’lulara bedava internet nasıl yapılır, Vodafone hat sahibi olanlar bir çok yol ile bedava internet kazanma şansını yakalıyorlar. En çok bedava internet kazandıkları yöntemlerden birisi Vodafone yanımda uygulamasını indirmek ve orada yer alan çarkı çevirerek bir çok internet kazanmak. Bedava internet kazanmanın başka yöntemleri de bulunmaktadır. Ayrıca hattınızı 4.5G ye geçirerek, internet avcıları oyununu oynayarak, e- faturaya geçiş yaparak bedava internet kazanmak mümkündür.

Vodafone Bedava internet hilesi

Vodafone BİP Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone bip bedava internet nasıl yapılır, Bip uygulamasından yalnızca Turkcell hat kullanıcıları bedava internet kazanmakta. Vodafone aboneleri bip uygulamasını kullanabilirler fakat bedava internet kazanamazlar.

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone faturalı bedava internet nasıl yapılır, Vodafone faturanızı e fatura yaparak bedava internet kazanabilirsiniz. E- faturaya geçmek için ‘EFATURA” yazıp boşluk bırakıp  “E-MAİL” adresinizi yazarak  bu mesajı “7000” a kısa mesaj olarak gönderin.

Bir başka seçenek ise internet avcıları oyununu oynayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bu oyunu yalnızca 26 yaş altı aboneler oynayarak bedava internet kazanır. Faturasız hattınızı faturalı yaparakta internet kazabilirsiniz.

Vodafone Yeni Red Tarifeleri

Vodafone Bedava 5 GB İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone bedava 5 GB internet nasıl yapılır, Vodafoneye yeni gelen herkese ister faturalı ister faturasız hattı olsun, vodafone uygulamasını indirdikleri anda bir haftalık 5 GB internet kazanabilir.

Faturasız hatlarını faturaya geçiren Vodafone abonelerine aylık 5 GB internet tanımlamakta. Bunun için yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasına girip ‘ek paket al’ sayfası üzerinden giriş yapılmalı.

Vodafone Hat Kapatma

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu