Trend

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet kampanyaları ile size uygun paketi tanımlayabiliriz. Hızlıca sizin için hazırlanan hediye internet paketlerine geçelim.

Vodafone Tobi hediye internet, 4.5G

Vodafone tobi hediye internet

Vodafone 4.5g bedava internet, Vodafone, 4.5G ile tanışan müşterilerine 20 GB’a varan hediye internet sunuyor. Bu kampanyadan yararlanmak için, 4.5G uyumlu bir akıllı telefonunuz ve SIM kartınız olması gerekiyor.

Kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. 4.5G’ye geçin. Bunun için 4.5G yazıp 4545’e kısa mesaj gönderin.
 2. Vodafone Yanımda uygulamasını indirin.
 3. Uygulamada “Kampanyalar” bölümüne gidin.
 4. “4.5G Kullan Kazan Kampanyası”nı bulun ve “Hemen Başvur”a dokunun.

Kampanya kapsamında, 4.5G’yi ilk kez kullanan müşterilere 20 GB internet hediye ediliyor. Bu internet, 30 gün boyunca geçerli.

Kampanyadan yararlanmak için 31 Aralık 2023 tarihine kadar 4.5G’ye geçmeniz gerekiyor.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kampanyası’nın Şartları

 • Kampanyadan yararlanmak için 4.5G uyumlu bir akıllı telefonunuz ve SIM kartınız olması gerekiyor.
 • Kampanya kapsamında, 4.5G’yi ilk kez kullanan müşterilere 20 GB internet hediye ediliyor.
 • Bu internet, 30 gün boyunca geçerli.
 • Kampanyadan yararlanmak için 31 Aralık 2023 tarihine kadar 4.5G’ye geçmeniz gerekiyor.

Vodafone 4.5G’ye Nasıl Geçilir?

Vodafone 4.5G’ye geçmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. 4.5G yazıp 4545’e kısa mesaj gönderin.
 2. Telefonunuzun ayarlar bölümünden “Şebeke” veya “Mobil veri” seçeneğine gidin.
 3. Şebeke modunu “LTE/4.5G” olarak ayarlayın.

Vodafone 4.5G’ye geçtikten sonra, Vodafone Yanımda uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden “4.5G Kullan Kazan Kampanyası”nı bulabilir ve hediye internetinizi talep edebilirsiniz.

Fatura Parasının Yarısı Bedava Olsun

Vodafone tobi hediye internet

Vodafone Pay’den Vodafone telefon fatura ödemelerinin %50’si İade! Vodafone Pay uygulaması üzerinden Vodafone telefon faturalarını öde, avantaklı fırsatları kaçırma.

Vodafone Tobi hediye internet, 9GB

Vodafone tobi hediye internet

Arkadaşını Yanımda’ya davet et, toplamda 9 GB bedava internet senin olsun. Linki arkadaşlarınla paylaş, uygulamayı kullanan her bir arkadaşın için 3 GB bedava internet kazan. Davet eden aboneler her ay en fazla 3 adet promosyon kazanabilir. Hem davet eden hem de davet edilen abone 1 gün geçerli 3 GB internet kazanacak.

EBA Vodafane Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone tobi hediye internet

EBA Vodafane bedava internet nasıl yapılır, Ülke genelinde yaşanan korana virüsü nedeniyle her operatör öğrenciler mağdur olmasın diye internet hediye etti. Bunlardan birisi de EBA vodafone, bedava internet almak için her hangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Vodafone abonelerinin EBA da geçerli olacak internetten faydalanmaları için 6 GB internet otomatik olarak hatlarına tanımlanmakta. Her ay EBA internet paketi kendiliğinden yenilenecek. EBA internet paketinden vodafone abonelerinin hepsi yararlanacak.


Daha fazla ilgili içerik;


Vodafone’lulara Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone tobi hediye internet

Vodafone’lulara bedava internet nasıl yapılır, Vodafone hat sahibi olanlar bir çok yol ile bedava internet kazanma şansını yakalıyorlar. En çok bedava internet kazandıkları yöntemlerden birisi Vodafone yanımda uygulamasını indirmek ve orada yer alan çarkı çevirerek bir çok internet kazanmak. Bedava internet kazanmanın başka yöntemleri de bulunmaktadır. Ayrıca hattınızı 4.5G ye geçirerek, internet avcıları oyununu oynayarak, e-faturaya geçiş yaparak bedava internet kazanmak mümkündür.

Vodafone BİP Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bip bedava internet nasıl yapılır, Bip uygulamasından yalnızca Turkcell hat kullanıcıları bedava internet kazanmakta. Vodafone aboneleri bip uygulamasını kullanabilirler fakat bedava internet kazanamazlar.

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone tobi hediye internet

Vodafone faturalı bedava internet nasıl yapılır, Vodafone faturanızı e fatura yaparak bedava internet kazanabilirsiniz. E- faturaya geçmek için ‘EFATURA” yazıp boşluk bırakıp  “E-MAİL” adresinizi yazarak  bu mesajı “7000” a kısa mesaj olarak gönderin.

Bir başka seçenek ise internet avcıları oyununu oynayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bu oyunu yalnızca 26 yaş altı aboneler oynayarak bedava internet kazanır. Faturasız hattınızı faturalı yaparakta internet kazabilirsiniz.

Vodafone Bedava 5 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava 5 GB internet nasıl yapılır, Vodafoneye yeni gelen herkese ister faturalı ister faturasız hattı olsun, vodafone uygulamasını indirdikleri anda bir haftalık 5 GB internet kazanabilir.

Faturasız hatlarını faturaya geçiren Vodafone abonelerine aylık 5 GB internet tanımlamakta. Bunun için yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasına girip ‘ek paket al’ sayfası üzerinden giriş yapılmalı.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥