Vodafone bedava internet veren uygulamalar sayesinde gerekli olan uygulamayı indirip bedava internet elde edebilirsiniz. Vodafone bedava internet kazanmak için birçok uygulama var. Bedava internet kazanmak için en çok kullanılan uygulamalar “Vodafone Yanımda” ve “İnternet Avcıları” uygulamalarıdır. Bu uygulamaları telefonunuza yükleyip bedava internet kazanmak mümkündür.

Vodafone internet Kazandıran Uygulamalar

Vodafone internet kazandıran pek çok uygulama bulunmakta. Bunları aşağıda sıra sıra yazalım;

Bu uygulamalardan yaralanarak hemen internet kazanabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı 20 GB internet Hediye

Vodafone Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Ülke genelinde 11 Mart’ta ilk koronavirüs vakasının ortaya çıkması ile virüs kadar başka bir tehlike daha ortaya çıktı. Son dönemlerde tespit edilen bir dolandırıcılık yöntemi de Sağlık Bakanlığının adını kullanıp “Evdekal 20 GB internet hediye” diye bir çok insana SMS gelmeye başladı.

Bu tür mesajlarla özellikle de insanların banka şifrelerini ele geçirmek amacı için kullanılan bu yöntem, dolandırıcı bireylerin yönlendirdiği linke tıklayan bazı insanların sim kartlarını kopyalayıp, banka hesaplarına girerek ve insanların hesaplarının üzerinden elektronik eşya alışverişi yapmaktalar. Bu tür mesajlara kesinlikle itibar etmeyin, tamamen dolandırıcılık amacı ile gönderilmektedir.

Soruyu Bil 4 GB internet Kazan

Vodafone bir uygulama çıkardı ve soruları bilenlere internet hediyesi verilmektedir. Hızlı Kazan ile sorulan sorulara hızlı cevap ver ve kanala katılarak bedava internet kazan.

Bu uygulama Vodafone’un resmi bir yarışma servisidir. Bu servise katılan herkese anında 1 GB internet hediye verilecektir. Toplam 6 soru sorulur ve doğru cevap verenler anında internet kazanacaktır.


Daha fazla ilgili içerik;

23 Comments

  1. Vodafone yanımda uygulamasını yükleyin ve çark çevirin aninda internetiniz gelsin

  2. Anonymous on

    Müşteri hizmet lerini aradım çok hızlı bitiyor 32 gb evde de wifi var yinede yetmiyor dedim yok efendim telefonlar büyüdükçe interneti çok yiyormu flan filan

  3. Dışarda internetim yok evde WiFi sayesinde bağlanıyorum ama internete ihtiyacım var Vodafone bedava internet uygulamalarının hepsini yaptım. Yarın dışarı çıkıcam ve gene internetim yok. Neden bu kadar hızlı internetim bitiyor anlamadım

  4. Faturalı olmadığımız için Vodafone GB vermiyor.sürekli yüzdelerle oyalıyor.faturalıya zorluyor.faturalı olmayanı dolandırıyor.hiç güzel bir operatör değil.hiç güzel paketlerinde yok .memnun değilim. Hediye GB vermiyor.hiç güzel değil.eskiden güzel di şimdi değil

Leave A Reply