Vodafone Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2022

Vodafane bedava internet veren uygulamalar sayesinde gerekli olan uygulamayı indirip bedava internet elde edebilirisiniz. Vodafone bedava internet kazanmak için bir çok uygulama var. Bedava internet kazanmak için en çok kullanılan uygulamalar “Vodafone yanımda” ve “İnternet Avcılar” uygulamalarıdır. Bu uygulamaları telefonunuza yükleyip bedava internet kazanmak mümkün.

Vodafone internet Kazandıran Uygulamalar

Vodafone internet kazandıran pek çok uygulama bulunmakta. Bunları aşağıda sıra sıra yazalım;

Bu uygulamalardan yaralanarak hemen internet kazanabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı 20 GB internet Hediye

Ülke genelinde 11 Mart’ta ilk korana virüsü vakasının ortaya çıkması ile  virüs kadar başka bir tehlike daha ortaya çıktı. Son dönemlerde tespit edilen bir dolandırıcılık yöntemi de Sağlık Bakanlığı’nın adını kullanıp “Evdekal 20 GB internet hediye’ diye bir çok insana SMS gelmeye başladı.

Vodafone soruyu bil internet kazan

Bu tür mesajlarla özellikle de insanların banka şifrelerini ele geçirmek amacı için kullanılan bu yöntem dolandırıcı bireylerin yönlendirdiği linke tıklayan bazı insanların sim kartlarını kopyalayıp, banka hesaplarına girerek ve insanların hesaplarının üstünden elektronik eşya alış verişi yapmaktalar. Bu tür mesajlara kesinlikle galiye almayın tamamen dolandırıcılık amacı ile gönderilmekte.

Soruyu Bil 4 GB internet Kazan

Vodafone bir uygula çıkardı ve soruları bilenlere internet hediye verilmekte. Hızlı kazan ile sorulan sorulara hızlı cevap ver ve kanala katılarak bedava internet kazan.

BU uygulama Vodafone ‘nin resmi bir yarışma servisi. Bu servise katılan herkese anımda 1 GB internet hediye verilecek. Toplam 6 soru soruluyor ve doğru cevap verenler anında internet kazanacak.

Garanti hediye çarkı ve Vodafone yanımda uygulaması ücretsiz indirmek için; Vodafone Yanımda indir başlığını ziyaret edin.

Vodafone bedava internet 2022 başlıklı güncel bedava internet kampanyalarını ziyaret edebilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

16 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu