Vodafone Dijital Kullanımıda Artış Gösterdi!

Vodafone, Türkiye ve dünya genelinde dijital kullanımını arttırıyor. Bilindiği üzere bir çok işlemler günümüzde dijital ortamlar üzerinden gerçekleşmekte. Vodafone müşterileri de dijital kullanımı maksimum seviyeye doğru çekmekte. Türkiye’deki sektörde de günden güne müşteri sayısını arttıran Vodafone’nun gelişimi sürüyor.

Yüzde 39’luk Artış!
Vodafone, bu yıl itibarı ile dijital uygulamalarda kullanım yüzde 39 artmış durumda. Ayrıca Vodafone Yanımda uygulaması da yüzde 26’lık bir artış gösteriyor. Vodafone’dan yapılan açıklamada, koronavirüsle mücadele kapsamında başlatılan “evde kal” tedbirleriyle birlikte Vodafone’luların dijital kanalları kullanım oranının arttığı bildirildi.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, koronavirüsle mücadele kapsamında evinde kalan müşterilerine güçlü altyapısıyla destek oluyor. Türkiye’nin 81 ilinde 20 bini aşkın 4.5G iletişim noktasıyla 4.5G’de en geniş kapsamaya sahip operatör olmayı sürdüren Vodafone, dijital ürün ve hizmetleriyle de müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

[Toplam: 3   Ortalama: 5/5]
yorum Yap