Vodafone faturalı tarifeler en uygun tarifelerdir. Vodafone tarifeler Red ve Vodafone Genç faturalı tarifesi ile sınırsız internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Yeni Red Sınırsız İletişim 20GB Paketi2000 DK + 250 SMS + 20GB240 TL / ay
Genç Yeni Cebine Uyan 6GB1000 DK + 250 SMS + 4GB135 TL / ay
Genç Cebine Uyan 12GB1000 DK + 250 SMS + 8GB170 TL / ay
Yeni Red Sınırsız Video 25GB Paketi2500 DK + 250 SMS + 25GB350 TL / ay
Red Sınırsız Sosyal 30GB Paketi3000 DK + 250 SMS + 30GB450 TL / ay
Red Sınırsız Eğlence 40GB Paketi4000 DK + 250 SMS + 40GB570 TL / ay
Genç Yeni Cebine Uyan 24GB1000 DK + 250 SMS + 16GB230 TL / ay
Vodafone Faturalı Tarifeler

Vodafone faturalı tarifelere sadece Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Vodafone faturalı tarife değişikliğini Vodafone Yanımda uygulamasına girerek yapabilirsiniz. Vodafone Yanımda kişiye özel faturalı tarife sunmaktadır. Sizin için derlediğimiz yeni faturalı tarife ve fiyatları aşağıda sergilenmektedir.

Vodafone Tarife Nasıl Değiştirilir?

Vodafone Faturalı Tarifeler

Vodafone 7000 sesli arama yada Vodafone Yanımda uygulaması ile tarife değişikliği yapabilirsiniz. Mesaj atarak Vodafone paket alımı yapılamamaktadır.

Vodafone Taahhütsüz Paketler

Vodafone en uygun tarifeleri taahhütlü tarifelerdir. 12 Aylık taahhüt sözünüzle en ucuz tarifeleri alabilirsiniz. Ayrıca Kontratsız paket seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Vodafone Red Tarifeleri

Vodafone Red Faturasızdan Faturalıya Geçişe Özel Tarifeleri sıraladık. Dakika, internet ve sosyal medyassı bul tarifeleri fiyatlarıyla birlikte görebilirsiniz. Hızlıca Red tarifeleri nasıl yapılır işte detayları.

Red Sınırsız İletişim 20GB

Red Sınırsız İletişim 20GB; 20 GB her yöne internet, vodafonelular ve sabit hatlar ile sınırsız konuşma, sınırsız Whatsapp, her yöne 2000 DK + 250 SMS + 20GB hakkı içeriyor. Vodafone Red 20 GB paketi faturasızdan faturalıya geçiş 240 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Red Sınırsız Sosyal 25 GB

Red Sınırsız Sosyal 25 GB; Sınırsız sosyal medya, (instagram, facebook, twitter ve whatsapp) her yöne 25 GB internet, 2500 DK + 250 SMS + 25GB içeriyor. Red 25 GB tarifesi faturasızdan faturalıya geçenler için 350 TL olarak ücretlendirilmiştir. İnternetten yemeyen Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp, Facebook Messenger, Telegram, Bip, YaaY, Spotify

Red Sınırsız Video 30 GB

Red Sınırsız Video 30 GB; Sınırsız sosyal medya, (instagram, facebook, twitter, spotify ve whatsapp) her yöne 30 GB internet, 3000 DK + 250 SMS + 30GB içeriyor. Red 30 GB tarifesi faturasızdan faturalıya geçenler için 450 TL olarak ücretlendirilmiştir. İnternetten yemeyen Youtube, Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp, Facebook Messenger, Telegram, Bip, YaaY, Spotify, izlesene.com

Red Sınırsız Eğlence 40 GB

Red Sınırsız Eğlence 40 GB; 40 Gb internet, 4000 DK + 250 SMS + 40GB paketi içeriyor. Paket ücreti 570 TL’dir. Ayrıca; İnternetten yemeyen Youtube, Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp, Facebook Messenger, Telegram, Bip, YaaY, Spotify, izlesene.com

Vodafone Faturalıya Geçiş Kampanyaları

Vodafone faturasızdan faturalıya geçiş bir çok avantajlı kampanya var. 12 GB hediye internet, tarife aşım durma özelliği ve koruma özelliğinden yararlanabilirsiniz.

 • 12 GB Hediye, Faturasızdan faturalıya geçtiğiniz ilk 4 ay boyunca ayda 3 GB, toplam 12 GB internete sahip olursunuz.
 • Durdurma Özelliği, İlk 3 ay limitinize ulaştığınızda faturanız kendiliğinden durur. Siz istemedikçe fatura tutarınız aşmaz.
 • Koruma Özelliği, İlk 3 ay tarife haklarınız bittiğinde ekstra 1GB, 100 DK ve 100 SMS tanımlanır; aşım ile aranıza emniyet ağı oluşturur.

Garanti hediye çarkı ve Vodafone yanımda uygulaması ücretsiz indirmek için; Vodafone Yanımda indir başlığını ziyaret edin.

Vodafone bedava internet başlıklı güncel bedava internet kampanyalarını ziyaret edebilirsiniz.

55 Comments

 1. Ucuz vodafone faturalı tarife arıyorum ama hepsi bütçeme pahalı. Bu kadar çok internete de ihtiyacım yok. El mahkum yine faturalı bimcell tarifelerine bakacağız galiba

 2. Vodafone faturalı tarifeleri 170 liranın altında yok. sonraki yıl daha da uçacak. faturalı hat değil taksit ödüyor gibi hissediyorurm kendimi. iş değil ya faturasıs hat alıp lazım oldukça paket yükleyeceğim herhalde.

 3. Vodafone faturalı tarifeler, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre tasarlanmış bir dizi tarifedir. Faturalı tarifeler, genellikle sabit bir fatura tutarı ödenmesini gerektirir ve kullanıcıların belirli bir süre içinde belirli miktarda internet, konuşma ve SMS hizmeti kullanmalarına olanak tanır. Aşağıda Vodafone’un sunduğu bazı faturalı tarifeler hakkında bilgi verilmiştir:

  – Red Tarifeleri: Red tarifeleri, yüksek hızlı internet, sınırsız konuşma ve SMS hizmetleri sunar. Ayrıca, yurt dışı arama ve internet hizmetlerini de içerir.

  – İhtiyacına Göre Tarifeler: İhtiyacına Göre tarifeler, kullanıcıların bireysel ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş bir dizi tarifedir. Kullanıcılar, internet, konuşma ve SMS hizmetlerini kendilerine göre özelleştirebilirler.

  – Yurt Dışı Tarifeleri: Yurt Dışı Tarifeleri, yurt dışına seyahat edenler için tasarlanmıştır ve yurt dışı arama, SMS ve internet hizmetleri sunar.

  – Genç Tarifeleri: Gencaver Tarifeleri, genç kullanıcılar için tasarlanmıştır ve uygun fiyatlı internet, konuşma ve SMS hizmetleri sunar.

  Vodafone’un sunduğu faturalı tarifeler hakkında daha fazla bilgi almak ve size uygun bir tarife seçmek için, Vodafone web sitesini veya müşteri hizmetlerini ziyaret edebilirsiniz.

 4. Faturalı Tarifem temmuzda sona eriyor .Geçebileceğim ekonomik bir tarife var mı

 5. Ali Saroğlu on

  Rakip operatörler birbirine haber vermezler. Fakat rekabet edebilmek için sürekli kontrol halindeler.

 6. Ali Saroğlu on

  Bende farklı operatöre geçmeyi düşünüyordum. Ancak diğer operatörlere bakınca vazgeçtim. Taahhüt bitmeye yakın Vodafone tarafından aranacaksınız. Size özel makul tarife sunacaklar ve eminim ki kabul edeceksiniz 🙂

 7. Ali Saroğlu on

  İnternetten video izlediğinizi varsayalım. İnternet hızlı olduğu için izlediğiniz video hemen yükleniyor. Siz videoyu veya filmi tamamen izlemeseniz bile; GB sizden gidiyor.

 8. İnternet neden çok hızlı bitiyor sizdede aynı oluyor mu bilen yazabilir mi arkdslar ayrıca yetmiyor diye kıydım maalesef paraya faturalıya geçiş yaptım ve şebeke gitti bu ne sorumsuzluk Vodafone sende bozdun artık ne yapicaz biz bu zamlarla internette kullanmayalım artık tek gücümüz ona yetiyordu artık onada yetmiyor

 9. Tam bi kazık olmuş tarifeler bugün son başka oparötöre taşıcam 20 yıllık vodefone liyim

 10. Önce robota yönlendiriyor bende aradım aynı şekil sürekli beni müşteri hizmetleri ne bağlayın dedim sonunda bağladım konuştum oda şans inanın

 11. Şuan vodafonluyumTahattümün bitmesine 20 gün kaldı şuanki tarife 61 tl 5 yıldır faturalı hat kullaniyorum eyer uygun bir tarife olursa faturalı da kalmaya devam etcem ama olmazsa başka bir operatöre gececem çünkü bunlar gün geçtikçe tarife fiyatlarını sürekli yükseltiyorlar bizimde artık gücümüz yetmiyor

 12. Hepsi aynı şey habersiz birbirlerinden birşey yapmıyorlar allah bunlara fırsat vermesin inş

 13. Bunu yapmıyorlar yani illaki daha yüksek bir tarifeye geçmeye zorluyorlar sizi

 14. Şu an Vodafoneluyum. Tahattümün bitmesine az kaldı. Uygun tarife olsa kalmak istiyorum. 50, 60 TL çok geliyor. Araştırma içindeyim bakalım….

 15. Gün geçtikçe tarife ücretleri artıyor insanları geri zekalı yerine koyuyorlar

 16. Bu Vodafone yi anlamiyorum arkadaş bana hak tanıyor bilmem ne tarifesi bilmem neler var içinde daha taahhüdüm bitsine de var 2 ay taahhüt bitsin ki geçelim bitmesine yakın bana hak tanıdığını paketin içeriklerini kopmle kısmış sadece dk ve sms kalmış siz böyle yaparsanız bizde geçeriz farklı oparatorlere

 17. Türk telekom kullaniyorum 23.03.2022 de sözleşmem bitiyor. Bana lazım olan internet paketi vodofone de en ıyi tarife hangisi faturalı, faturasız fark etmez.

 18. Ya bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun. Ben 542 numarayı aradığımda canlı insanla görüşmek istiyorum. Robotla değil.. her defası sistem beni robota yönlendiriyor. Canlı temsilci ile nasıl goruseyim

 19. Ben internet istemiyorum 5 GB olsa yeter ama böyle bir tarifeniz yok yanimdada çıkmıyor böyle bir seçenek ben mecburmuyum kullanmadığım fazla İnternete fazla para ödemeye.

 20. Bakıyorumda herkesi yanımda uygulamasına yonlendiriyorsunuz.bi halt cıkmıyor ordan niye milleti kandırıyorsunuz

 21. Buse Hanım uygulama üzerinden geçiş yapamazsınız. 542 Numaralı Vodafone Müşteri hizmetlerini arayarak işleminizi yaptırabilirsiniz.

 22. Red20 faturalı tarifeye nasıl geçerim vadafone yanımdadan çıkmıyor SMS ile geçme şansım var mı uygulama bana bir faturali paket sunuyor çok düşük yetersiz ilk defa faturaya geçeceğim nasıl geçilecek bilmiyorum

 23. Faturasız dan faturalı hatta geçtim ilk 4 ay 3 GB hediye interneti nasıl yapacağım

 24. engellilere BI KOLAYLIK SUNUN ENGELLİ BİR BİREYİM EKMEK ALACAK PARAM YOK FATURAYA NASIL ÖDEYİM BUNDAN DOLAYI YAPIN BIR KOLAYLIK

 25. Vodafon faturali red musteri 30 ultra tarifesindeyim daha düşük bütçeli hangi tarifelere gecebilirim

 26. 2022 Fiyatı on

  En ucuz Kolay Paket; 10 GB + 750 DK + 250 SMS 57 TL oldu. Paket adı Süper Kolay Paket 10

 27. Uzun zamandır vodafone kullanıcısıyım. Pek çok tarife değişikliği yaptım. Faturalı olduğumdan dolayı taahhütüm bitiyor ve sene sonunda başka tarifler oldukça cezp ediyor diye bende hep değişiklik yaptım. Vodafone faturalı tarifeler 2021 senesi içerisinde nasıl olmuş diye internette arattırdığımda karşıma pek çok boş bilgi çıktı. Bu sitede en azından tarifeler yazıyor. Eski tarifem RED 25 GB tarifesiydi. Şimdi internetten dolayı bir üstüne çıkmayı düşünüyorum. RED 25 GB tarifesi kullanmak isteyenler için iyi bir tarife olduğunu söylemek isterim. Çekim alanına göre de fiyatının iyi olduğu düşüncesindeyim. Abartılacak fiyatlara sahip bir operatör değil.

 28. Gecebilecegimiz tarife olanağı sunmadığı gibi hiçbir yapicida değil kendi sabit tarifleri müşteriye hiçbir olanak sağlamıyor muhtemelen bende giderim daha önce gittim.

 29. Mutlu Özmen on

  Uzun süredir vodafone kullanıyorum ve tarifemden pek memnun değilim bu tarifeleri öğrendiğim iyi oldu. Hemen başvuru yapıp bu tarifelerden birine geçeceğim. Çok yüksek oranda aylık faturam geliyor ve öğrenci olduğumdan bu durum beni bir hayli zorluyor. Ancak bu ücretlerde bu tarifler veriliyor ise gerçekten çok işime yarar. Neredeyse ülkemizde bulunan tüm telefon operatörlerinde faturalı hatlar için çok yüksek tarifeler bulunuyor. Ama vodafone biraz da olsa insaflı davranıyor diğer tarifelere göre hemen başvuru yapıp tarifemi değiştiricem.

 30. Vodafone kimse vazgeçilmez değildir. Ben 17. Seneme girdim vodafone olalı lakin hiç değeri yokmuş koskoca 17 yılın gerçekten yazık çorap gibi operatör değiştiren kadar değerimiz yok aylardır bana ve benim gibilere bi güzellik yapılsın diye bekliyoruz ama maalesef boşuna bekliyoruz çok yazık

 31. Bende Vodafone çıkıyorum hiç kimse vazgeçilmez değildir son 3 gün kaldı artık adamların umrunda bile değil demek paraları çok oldu müşteri o kadar değersiz oldu ki hiç yardımcı olmuyorlar artık

 32. Yaklaşık olarak 10 yıldan daha uzun zamandır vodafone hat kullanıcısım. 21 Ekim 2021 tarihine kadar sürem var, Fakat vergiler dahil aylık 45 TL den daha düşük bir tarife yok, avantajlı olmadığını düşünüyorum. Bunun yarı fiyatına aynı kullanım miktarı başka operatöre geçeceğim.

 33. Kibar Nuri Çelebi on

  Ben de tarifem bitmeden yeni bir faturaliya geçmek istiyorum eski tarifenin 10 katı GB veriyor üç katı ücret istiyor olmaz böyle hizmet.

 34. 12 yıldır Vodafone müşterisiyim taahhütumum bitmesine çok kısa bir zaman kaldı şuana kadar kimse aramadı ayrıca Vodafone yanımda uygulama sında da hiç iyi bir tarife yok

 35. Size yeni gelen müşteri umurunuzda değil daha 10 günde yetkili müşteri hizmetleri temsilcisi arayacak bekliyorum haydi size uğurlar olsun bende taşınıyorum bana bu altta ki tarifeye geçiş yaptım 3gb sınırsız whatsaap kullanimi diyorlar sonrada kıvırtıyorlar

 36. Faturasıza geçmek istiyorum deyince teknik ekibe bağlıyolar, onlar düşük maliyetli teklif sunabiliyor.
  Aksi halde yeni gelen kadar kıymetimizin olmadığı anlaşılıyor.. Bu çok saçma, yeni gelene avantaj sağlıyor, yıllardır abonesi olana değer verilmiyo.

 37. Ferhat eren on

  Müşteri kaybetmek umrunuzda değil galiba, iyi bir teklif alamadım şuana kadar. Vazgaçilmez değilsiniz yıllardır vodafon olan hattımı, farklı bir operatöre taşıyacağım şurda 13 gün kaldı taahüt bitmesine

 38. MEHMET DİLSİZ on

  sayın vodafone yetgilileri . ben 7 gb devreden 39 tllik tarifedeydim.15 ağustos 2021 de bitiyor.ama vodafone bir türlü iyi tkliflerle gelmiyor.aynı kaseti sar ileri sar geri diyor.canlı görüşenler yok.bende mecbur tahadüt bittimi başka operatörlere geçiş yapacağım vodafone düşünsün.gerekirse 3 hattımı da başka operatörlere taşıyacağım..çağrı merkezlerine ulaşamıyoruz.operatörler ve yetkili kişilerle görüşemiyoruz…

 39. Mevcut faturamdan daha düşük bir tarife ye geçmek istiyorum ancak geçiş hakkım ın olmadığını belirtiyor temsilciniz?
  Bu konuda yardımcı olur sanız sevinirim iyi çalışmalar.

Leave A Reply