Vodafone FreeZone Sınırsız İnternet Tarifeleri

Vodafone FreeZone Sınırsız İnternet Tarifeleri ve FreeZone Faturasız Tarifeler hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone FreeZone Geçiş işte detayları.

Vodafone FreeZone sınırsız internet tarifeleri uygun fiyat seçenekleri ve avantajlı tarife içerikleri ile en çok tercih edilen paketler içerisindedir. Bütçenize göre seçebileceğiniz paket çeşitleri şöyledir:

  • 20 GB + sınırsız aylık 45 TL
  • 30 GB + sınırsız aylık 72 TL
  • 12 GB + sınırsız aylık 38 TL
  • 40 GB + sınırsız aylık 102 TL
  • 25 GB + sınırsız aylık 62 TL

Dilediğiniz tarifeyi seçerek online olarak geçiş işlemlerinizi tamamlayabilir ve paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone bedava internet 2021

Vodafone FreeZone Faturasız Tarifeler 2021

26 yaşından küçük olan kullanıcılar için geçerli olan Vodafone FreeZone faturasız tarifeler 2021 birçok avantajlı fırsatlar sunar. FreeZone abonesi olan bir kullanıcı tarifeye geçtikten sonra 1 sene boyunca her ay 2 GB internet paketi hediye kazanır.

İlk ay için 10 GB internet paketi hediyesi vardır. Ayrıca her ay olmak üzere 24 saat süresi boyunca sınırsız internet hakkınız olur. Tüm işlemlerinizi ve hediyelerinizi Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden gerçekleştirerek kullanabilirsiniz.

Vodafone Simple Dijital Sim

Vodafone FreeZone Tarife Değişikliği

Vodafone firmasında kendinize tarife paketi aldıktan sonra taahhüt süresi dolduğunda dilerseniz tarifenizi değiştirebilirsiniz. Vodafone FreeZone tarife değişikliği Vodafone Yanımda uygulamasından direkt olarak yapılabilir.

Taahhüttünüz bitmek üzereyken müşteri temsilciliği sizi arar ve size uygun olabilecek bazı tarife paketlerini size tanıtırlar. Eğer tarifelerden birini onaylarsanız değişim işlemleri hemen telefonda gerçekleştirilir.

Kullandığınız tarifeyi değiştirmek istemiyorsanız bunu müşteri temsilcisine bildirmeniz yeterlidir ve tarifeniz değişmez. Taahhüt olduğunda ödediğiniz ücrete zam yapılabilir ve belki sizin için daha uygun bir tarife vardır.

Vodafone Evde İnternet Müşteri Hizmetleri

Vodafone FreeZone Geçiş

26 yaşından küçük iseniz Vodafone FreeZone üyesi olabilirsiniz. Vodafone FreeZone geçiş işlemleri için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak oradan form doldurmanız yeterlidir.

Form doldurduktan sonra işlemlerinizin ne aşamada olduğu size mesaj yoluyla bildirilir ve işlemler bittiğinde FreeZone üyeliğe özel tarifelerden faydalanabilirsiniz. Tarifeler taahhütlü olarak gerçekleştirilir ve taahhüt süreleri genelde 1 yıldır.

Taahhüt süreniz bitince tarifenizi değiştirebilir ve yükseltebilir ya da küçültebilirsiniz. Tüm işlemlerinizi Vodafone Yanımda uygulamasından gerçekleştirebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Bedava internet nasıl yapılır? 2021

Vodafone Yanımda

googlehaberler