Vodafone Faturasız Geçiş Kampanyaları 25 GB Hediye İnternet

Vodafone faturasız geçiş kampanyaları nelerdir, Vodafone’a nasıl geçiş yapılır ve Vodafone kampanyaları 2021 detaylarını bulabilirsiniz. Vodafone yeni alımlarda ve ilk aya özel 25 GB hediye internet kampanyasınıyla daha fazla abone çekmeyi amaçlıyor.

2020 Vodafone Geçiş Kampanyaları Faturasız 25 GB Hediye

Vodafone dijitale özel ve online geçiş avantajlarından yararlanan aboneler 25 GB hediye interney kazanıyor. İlk aya özel hediyeler ve daha fazlası yazının devamında. TL yüklemeden direkt öde ve kullan. Telsiz kullanım vergisi ücrete dahildir. Paketler 28 gün boyunca geçerlidir. Üst üste satın alınabilir

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2021

Vodafone numara taşıma ve yeni hat alımı yapan aboneler için süper kolay tarifeleri var. Süper kolay tarifeleri bol internetli ve fiyat olarak en uygun paketlerdir. Süper kolay paketlerinden herhangi birini alan yeni aboneler için ilk ay geçerli 25 GB hediye internet imkanı sunuluyor.

Faturasız Süper Kolay Paketler

Süper kolay paketler numara taşıma ve yeni hat alımı için geçerlidir. Paket içeriği 28 gün boyunca geçerlidir. Tekrar etmez. Kolay Paketler bakiyeye TL yüklemeden, direkt olarak nakit veya banka/kredi kartıyla alınan paketlerdir. Paket içeriğine Telsiz Kullanım Vergisi dahildir. Dilerseniz Kolay Paketleri üst üste satın alabilirsiniz.

Süper Kolay Paket 8 GB 750 DK + 250 SMS Aylık 30 TL

Süper Kolay Paket 25 GB 750 DK + 250 SMS Aylık 30 TL. Sadece Yeni Hat Alımına Özel ve İlk Ay Ücretsiz hediye.

Süper Kolay Paket 5 GB 750 DK + 250 SMS Aylık 25 TL

Garanti hediye çarkı uygulaması Vodafone Yanımda indir başlığına tıklayın.

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

[Toplam: 5   Ortalama: 5/5]
Yorumları Göster (1)