Vodafone hediye çarkı garanti 5 GB bedava internet nasıl kazanılır ve Vodafone hediye çarkı hilesi hakkında sizlere bilgiler veriyoruz. Yanımda internet kazanma hilesini birlikte inceleyelim.

Vodafone Hediye Çarkı Hilesi

Günümüzde her konuda hileler keşfedilmiş durumda. Bunun üzerine en sık araştırılan konuların başında gelen Vodafone hediye çarkı hilesi varmı, var ise nasıl yapılır ve günlük olarak Vodafone bedava internet kazanma yolları nelerdir. Daha detaylı ve görsel anlatım için buradaki makalemizi incelemenizi tavsiye ederiz.


Daha fazla ilgili içerik;


Hediye Çarkı Garanti GB

Hediye çarkı garanti GB, Vodafone harika bir kampanya başlattı. Reklam filmiyle bu kampanyayı duyuran Vodafone garanti GB hediye ediyor. Vodafone yanımda uygulaması çark çevirme bölümüne girip bedava internetinizi alabilirsiniz. İşte Kampanya detayları.

Bu kampanyayı görenler yerinde duramıyor. Herkes Vodafone’a geliyor. Çünkü bol bol garanti GB onları bekliyor. Vodafone faturalıya gelenler Her ay toplam garanti 5 GB gençler ise onlara özel 10 GB kazanıyor. Sizde Vodafone’a gelin hediye GB’ınız garanti olsun.

Vodafone’a numarasını taşıyan ya da yeni hat alan tüm yeni Vodafonelulara 6 ay boyunca Hediye Çarkında GB’lar garanti. Uyumlu ve Red tarifelerinde aylık en az 5GB, Genç tarifelerinde ise aylık en az 10 GB garantidir. Hediye Çarkı kullanımı için Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Kampanya 5 Ekim-31 Ekim arası başvurusunu gerçekleştiren aboneler için geçerli olacaktır.

Henüz hediye çark uygulamasını indirmesiyseniz aşağıdaki linkten Vodafone yanımda uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

2 Comments