Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Hızla Kazan Bedava İnternet Soru Cevap

Vodafone hızla kazan soru cevap yarışması bedava internet kampanyası başlattı. Hızla kazan soruları doğru cevaplayan ve servise katılanlar anında bedava internet kazanıyor.

Vodafone Hızla Kazan Bedava İnternet Soru Cevap

Hızla Kazan Nedir?

Vodafone’un resmi yarışma servisidir. Bu servise katılan herkese 1 GB anında bedava internet hediye edilecek. Soru cevap şeklinde ilerleyen serviste toplam 6 soru soruluyor. Doğru cevaplayanlar anında bedava internet kazanıyor.

Hızla Kazan Üye Ol

Hızla Kazan Bilgi Yarışmasına HIZLA yazıp 5109’a kısa mesaj göndererek üye olabilirsiniz. Yarışmacıların 6 adet soruyu cevaplayabilmesi için toplam 60 saniye süreleri vardır. Bu süre içerisinde doğru cevaplanan her soru yarışmacıya 10 puan kazandırır. Yarışmacı, 6 sorunun tamamını doğru cevapladığı her yarışmada kalan süre kadar bonus puan kazanır.

Hızla Kazan Bedava İnternet Nasıl Alınır?
Hızla Kazan Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Hızla Kazan İptal Etme

Hızla Kazan Bilgi Yarışması üyeliğini sonlandırmak isteyen Vodafone kullanıcıları IPTAL HIZLA yazıp 5109’a kısa mesaj gönderebilir. İptal talebinin yapıldığı dönem için ücret iadesi yapılmamaktadır. Kullanıcılar aboneliklerinin iptal edildiğine dair bilgilendirme mesajı gelene kadar servisi kullanmaya devam edebilir.

Hızla Kazan Ücretli mi?

Evet, hızla kazan soru cevap yarışmasına katılım ücretlidir. Hızla Kazan Bilgi Yarışması üyelikli bir servis olup kullanıcılar tüm vergiler dahil aylık 36 TL olarak ücretlendirilir. Üyelik iptal edilmediği sürece aylık olarak yenilenir. Üyelik oluşturma ve yenileme esnasında kullanıcının yeterli bakiyesi yok ise servis üyeliği gerçekleştirilememektedir.

Hızla Kazan Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Hızla Kazan Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone Hızla Kazan hediye internet nasıl yapılır detaylı bilgi alacağınız bir içerik ürettik. Vodafone hızla kazan servis aboneliği başlatan tüm kullanıcılar anında bir hafta boyunca geçerli 1 GB hediye internet paketi kazanır. 1 GB hediye internet paketi 1 hafta boyunca geçerlidir.

Hızla Kazan 1 GB İnternet Kaç Puan?

Hızla Kazan soru cevap yarışması 1 GB hediye internet paketi kazanabilmek için toplam 500 puanınız olması gerekmektedir. Puanlarım butonuna tıklayarak hem mevcut puanınızı görüntüleyebilirsiniz hem de 1 GB hediye internet paketinizi talep edebilirsiniz. Yükleme tamamlandığında Vodafone tarafından bilgilendirme SMS’i iletilecektir.

Hızla Kazan Giriş İndir

Hızla kazan soru cevap yarışmasının web sitesi bulunmaktadır. Hızla kazan soru cevap yarışmasına http://www.hizlakazan.com/giris adresinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone Yanımda İndir

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

[Toplam: 6   Ortalama: 4.8/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 2 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

YENİ KAMPANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat