Vodafone İnternet Kazanma Yolları 2024 (25 GB Nasıl Kazanılır)

Vodafone internet kazanma yolları 2024 yılında da çeşitli kampanyalar ile sunuluyor. En yeni ve güncel kampanyaları ise sıkça merak ediliyor. Geçtiğimiz yıldan devam eden ve yeni yılda da geçerli olan tüm faturalı bireysel kampanyaları sizler için derledik. Hemen yeni ve kazandıran tarifeler-kampanyalar hakkında tüm detaylara içeriğimizin devamından kolayca ulaşabilirsiniz.

Süpermarket Yanımda Kampanyası

Süpermarket Yanımda Kampanyası, Vodafone süpermarket yanımda uygulaması ise bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasında yer alan süpermarket yanımda kısmına tıklamanız halinde ilk alışverişinize özel 30 TL indirim sunuluyor. Ayrıca 10 GB bedava internet hakkınız da haftalık olarak tanımlanıyor.  Ayrıca sonraki her alışverişinizde geçerli olmak üzere her hafta 2 GB bedava internetten faydalanmaya da devam ediyorsunuz.

Red Sınırsız Sosyal Paket

Red sınırsız sosyal paket

Red sınırsız sosyal paket ile bedava GB’ların tadını çıkarabilirsiniz. Online özel ilk üç ay 274 TL’ye sunulan bu paketin içeriğinde; 25GB + 2000 dakika ve sınırsız olarak Youtube, WhatsApp ve Spotify kullanım hakları bulunmaktadır.

Red Sınırsız Müzik Tarifesi

Red sınırsız müzik tarifesine geçerek bolca bedava internetin tadını çıkarabilirsiniz. Bu tarifede her ay yenilenen 1500DK+250SMS+25GB internet hakkınız bulunuyor. Buna ek olarak her ay tarifenize ek olarak 5GB bedava internet hakkınız da tanımlanıyor. Online özel fiyat seçeneği ile ilk üç ay 274 TL’ye tarifeyi kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik bu tarifede ilk aya özel 20 GB bedava internetiniz de hattınıza hemen tanımlanıyor!


Daha fazla ilgili içerik;


Red Sınırsız Video Paketi

Red sınırsız video paketi geçenler çeşitli fırsatlardan faydalanabilir. Bu paketin içeriğinde tam 3000DK+250SMS+30GB internet bulunuyor. Buna ek olarak yine 12ay boyunca her ay 5GB internet hakkınız da hattınıza tanımlanıyor. Online özel fiyatı ise aylık 324 TL olarak yansıyor. Bu kampanya kapsamında ilk üç ay Neftlix üyeliği de hediye olarak sunuluyor.

Vodafone İnternet Kampanyaları

Vodafone internet kampanyaları faydalanmak için online işlemleri kullanmanız gerekiyor. Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak seçtiğiniz tarifeye geçebilirsiniz. Geçiş sağladığınız tarifenin içeriğinde yer alan bedava internet fırsatları her ay paketinize yansıyor. Eğer henüz Vodafone’lu değilseniz hızlıca en yakın Vodafone bayisine gidip geçiş yapmanız gerekiyor. Bu geçişi yaptıktan sonra yine online işlemler için Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak paket seçiminizi yapabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥