Vodafone İnternet Kazanma Yolları 2022

Vodafone İnternet Kazanma Yolları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Süpermarket yanımda kampanyası işte detaylar.

Vodafone internet kazanma yolları 2022 yılında da çeşitli kampanyalar ile sunuluyor. En yeni ve güncel kampanyaları ise sıkça merak ediliyor. Geçtiğimiz yıldan devam eden ve yeni yılda da geçerli olan tüm faturalı bireysel kampanyaları sizler için derledik. Hemen yeni ve kazandıran tarifeler-kampanyalar hakkında tüm detaylara içeriğimizin devamından kolayca ulaşabilirsiniz.

Süpermarket Yanımda Kampanyası

Süpermarket Yanımda Kampanyası, Vodafone süpermarket yanımda uygulaması ise bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasında yer alan süpermarket yanımda kısmına tıklamanız halinde ilk alışverişinize özel 30 TL indirim sunuluyor. Ayrıca 10 GB bedava internet hakkınız da haftalık olarak tanımlanıyor.  Ayrıca sonraki her alışverişinizde geçerli olmak üzere her hafta 2 GB bedava internetten faydalanmaya da devam ediyorsunuz.

Vodafone Simple Small Paketi
Vodafone Simple Small Paketi

Simple Small Paketi 

Simple Small Paketi ile her ay 5GB bedava internet kazanabilirsiniz. Sözleşmesiz sunulan bu tarifede 10GB+1000DK+100SMS+Sınırsız Whatsapp seçeneği sunuluyor. Ayrıca tarifede kaldığınız süreç boyunca her ay ekstra 5GB internetiniz hattınıza tanımlanır. Bu kampanya sadece online özel sunuluyor. Aylık ödeme tutarı ise 42 TL olarak yansıyor.

Red Sınırsız İletişim Paketi

Red sınırsız iletişim paketine geçmeniz halinde her ay +5GB bedava internet kazanabilirsiniz. Aylık 60 TL gibi cüzi bir rakamla sunulan bu tarifenin içeriği de oldukça bol! 20GB+1000DK+250SMS içeren pakete ek olarak her ay ekstra internet kazanabiliyorsunuz. Ayrıca bu tarifede whatsapp ve Messenger tamamen ücretsiz ve sınırsız!

Red Sınırsız Sosyal Paket

Red sınırsız sosyal paket ile bedava GB’ların tadını çıkarabilirsiniz. Online özel ilk üç ay 84 TL’ye sunulan bu paketin içeriğinde; 2000DK+250SMS+25GB yer alıyor. Öte yandan ilk üç ay ise bedava Netflix üyeliğinden faydalanabilirsiniz. Pakete geçmeniz halinde ilk 12 ay boyunca her ay geçerli olacak 5GB bedava internet hakkınız hattınıza tanımlanıyor.

Red Sınırsız Müzik Tarifesi

Red sınırsız müzik tarifesine geçerek bolca bedava internetin tadını çıkarabilirsiniz. Bu tarifede her ay yenilenen 1500DK+250SMS+25GB internet hakkınız bulunuyor. Buna ek olarak her ay tarifenize ek olarak 5GB bedava internet hakkınız da tanımlanıyor. Online özel fiyat seçeneği ile ilk üç ay 73TL’ye sonraki aylar ise 85 TL ile tarifeyi kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik bu tarifede ilk aya özel 20 GB bedava internetiniz de hattınıza hemen tanımlanıyor!

Red Sınırsız Video Paketi
Red Sınırsız Video Paketi

Red Sınırsız Video Paketi

Red sınırsız video paketi geçenler çeşitli fırsatlardan faydalanabilir. Bu paketin içeriğinde tam 3000DK+250SMS+30GB internet bulunuyor. Buna ek olarak yine 12ay boyunca her ay 5GB internet hakkınız da hattınıza tanımlanıyor. Online özel fiyatı ise aylık 109 TL olarak yansıyor. Bu kampanya kapsamında ilk üç ay Neftlix üyeliği de hediye olarak sunuluyor.

Genç Red Sınırsız İletişim Paketi

Genç red sınırsız iletişim paketi ile bolca internet kazanabilirsiniz. Paketin içeriğinde Günlük sınırsız internet+1000DK+250SMS yer alıyor. Tüm bunlara ay ekstra 5GB bedava internet de hattınızı otomatik tanımlanıyor. Online’a özel olarak aylık 48 TL’ye hemen tarifeye geçiş yapabilirsiniz. İlk 9 aydan sonra paketin ücreti ise 69 TL olarak yansıyor.

Genç Red Sınırsız Müzik Paketi

Genç red sınırsız müzik paketi online’a özel çeşitli fırsatlarla sunuluyor. Paketin içeriğinde 1500DK+250SMS+25GB internet yer alıyor. Buna ek olarak ilk 12 ay boyunca tarifenize 5 GB artı bedava internet yansıyor. Paketin aylık ücreti ise 58 TL olarak sunuluyor. İlk 9 ay bu ücret yansısa da kalan aylarda paketin ücreti 85 TL olarak revize ediliyor. Hemen online işlemlerden pakete kolayca geçiş yapabilir ve fırsatlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone İnternet Kampanyaları

Vodafone internet kampanyaları faydalanmak için online işlemleri kullanmanız gerekiyor. Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak seçtiğiniz tarifeye geçebilirsiniz. Geçiş sağladığınız tarifenin içeriğinde yer alan bedava internet fırsatları her ay paketinize yansıyor. Eğer henüz Vodafone’li değilseniz hızlıca en yakın Vodafone bayisine gidip geçiş yapmanız gerekiyor. Bu geçişi yaptıktan sonra yine online işlemler için Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak paket seçiminizi yapabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnternet Testi 2022

Vodafone Bol internetli Tarifeler Faturasız 2022

Vodafone Seviyorum İnternet Testi 2022

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Numara Taşıma Faturalı Hat 2022

Vodafone Bedava internet 2022 – Yılbaşı Hediyesi

googlehaberler