Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Mobil Ödeme Açma 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone mobil ödeme açarak 1 GB hediye internet alabilirsiniz. 1 GB bedava internet almak için sadece SMS göndermeniz yeterli. Vodafone 1 GB internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Vodafone Mobil Ödeme Açma 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Mobil Ödeme Açma Kampanyası

Vodafone Mobil Ödeme yöntemini aktif hale getiren faturalı ve faturasız tüm aboneler 1 GB hediye internet kazanıyor. Hediye internet her yöne ve 1 hafta boyunca geçerlidir. Mobil ödeme açma kampanyasından bütün aboneler bir kez yararlanabilir.

Vodafone Mobil Ödeme servisini açan aboneler kampanyadan faydalanması için hediye GB’ın yüklenme tarihinde de mobil ödeme servisinin açık görünmesi gerekir.

Mobil Ödeme Nasıl Açılır?

Vodafone Mobil Ödeme yöntemini; Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden “Ayarlarım” sekmesine girip “Mobil Ödeme”ye tıklayarak; 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya “MOBILODEME AC”yazıp 7878’e ücretsiz SMS atarak açabilir.

GooglePlay ve AppStore Ödeme Açma

Ayarlar ya da App Store aracılığıyla Apple Hesabım sayfasına girip “Ödeme ve Teslimat” alanından Vodafone Mobil Ödeme’yi seçerek, Google Play Store aracılığıyla sol menüden “Ödeme Yöntemi” sayfasına girip Vodafone Mobil Ödeme seçerek kolayca Vodafone Mobil Ödeme tanımı yapılabilir.

[Toplam: 3   Ortalama: 5/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 2 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

YENİ KAMPANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat