Vodafone Numara Değiştirme – Bedava Numaranın Son 4 Hanesini Değiştirme

Vodafone Numara Değiştirme, mevcut hattınızın numarasını değiştirerek yeni bir numara almanız anlamına gelir. Bu işlem, yeni bir hat almadan mevcut hattınızdaki tüm haklarınızı ve bakiyenizi yeni numaranıza taşımanızı sağlar.

Vodafone Numara Değiştirme (Faturalı – Faturasız Hat)

Vodafone aboneleri numara değiştirme hizmetinden yararlanabilir. Vodafone değiştirme 107 TL olarak ücretlendirilmiştir. Numara değiştirme işlemi müşteri hizmetleri veya Vodafone bayilerinden yapılabilir. Numara değiştirmek isteyen aboneler numaraları 054 ile başlamalıdır.

Vodafone Numara Seçme

Vodafone ayrıcalıkları kullanıcıları için devam etmektedir. Numarasının son hanlerinden bir kaçını veyahut birini değiştirmek isteyen kullanıcılar için geliştirilen bu özellik, fiyatlandırması şu şekildedir. Vodafone numara seçme ücreti 53.02 TL’dir. İşleminizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirmek için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz.

Vodafone numara değiştirme

Turkcell’den Vodafone Geçiş Numara Değiştirme

Turkcellden Vodafone geçiş numara değiştirme işlemi malesef yapılamaz. Vodafone numara değiştirme işlemi sadece 54 ile başlayan hatlar için geçerlidir. Turkcellden Vodafone geçiş yaparken yeni Vodafone hattı alarak bu sorunu çözebilirsiniz. Numara taşıma veya yeni hat alma seçeneğinde siz “Vodafone yeni hat alamak istiyorum” diye belirtmelisiniz.

Vodafone Son 4 numara değiştirme nasıl yapılır?

Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak veyahut en yakın Vodafone bayisine giderek işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 0541-42-43-44-45-46-47 Numaraları hariç geri kalan numaraları değiştirebilirsiniz.

Numara sonu değiştirme ne kadar?

Vodafone yeni hat ücreti 190 TL ve çoğu kullanıcı yeni hat almaktansa numarasının son hanelerini değiştirmeyi tercih ediyor. Numara sonu değiştirme ücreti ise 53.02 TL olarak güncellendi.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım – Müşteri Temsilcisi

Vodafone Yeni Hat Ne Zaman Açılır

Turkcell Hat Fiyatları (GÜNCEL) – 532’li Ücretsiz Yeni Hat

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥