İçeriğin devamı aşağıda ▼

Vodafone

Vodafone Şanslı Numara – Iphone XR, Xiaomi Airfryer Çekilişi

Vodafone şanslı numara oyunu 6 haneli kutucukları doldurarak asıl sayıyı tahmin etmeniz gereken bir oyun. Bu oyunda doğru kombinasyonu tahmin etmek çok zor olabilir. 6 haneli sayıyı doğru tahmin ederseniz büyük ödülün sahibi olabilirsiniz.
Büyük ödül Iphone XR ya da Xiaomi Airfryer gibi farklı ve çok talep gören ürünlerden oluşuyor. Her oyunda bir büyük ödül var. Oyun düzenli aralıklarla yenileniyor. Vodafone şanslı numara oyunu nasıl oynanır ve oyunun detaylarına ilişkin merak edilenler yazımızda.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Vodafone Tahmin Et Kazan Numarası

Vodafone tahmin et kazan numarası

Vodafone tahmin et kazan numarası doğru bilindiğinde oyunun büyük ödülü alınabiliyor. Vodafone tarafından yapılan bir kampanya kapsamında Vodafone Yanımda uygulamasından tahmin et kazan oyununa katılabiliyorsunuz.
Tahmin et kazan oyununa katılmak isteyenler uygulamayı indirerek kampanyalar bölümünden oyunu oynayabilir. Oyunun sadece bir kazananı olabiliyor. Kazanan kişi büyük ödülü alıyor. Kazanması oldukça zor bir oyun. Birçok farklı kombinasyon olduğundan kazanma ihtimali fazlasıyla düşük.

Vodafone Şanslı Kelimeler

Vodafone şanslı kelimeler

Vodafone şanslı kelimeler oyunu TOBİ ile oynanabilen bir oyundur. Vodafone yanımda uygulamasında yer alan TOBİ ibaresine tıklayın. Ardından aşağıdaki adımları takip edin ve şanslı kelimeler oyununa katılımınız tamamlayın.

  • Vodafone Yanımda uygulamasına girin.
  • Uygulamada ekranın alt orta kısmında tobinin kafasını göreceksiniz tıklayın.
  • Tobi ile mesajlaşma ekranına “ayrıcalıklara dolu” yazın.
  • Tobi size şanslı kelimeyi yazdığınız için kaçıncı kişi olduğunuzu söyleyecektir.
  • Her gün girerek şanslı kişiler arasında olmak üzere şansınızı deneyebilirsiniz. Kazanmanız halinde toplam 30.000 TL olan ödülden sizin için ayrılan kısmı alabilirsiniz.

Vodafone Tahmin Et Kazan Hilesi

Vodafone tahmin et kazan hilesi ile oyunun büyük ödülünü almak için farklı yollar ile uygulamalardan faydalanmak mümkün. Uygulamanın herhangi bir hilesi bulunmuyor. Büyük ödülü almak için bilinmesi gereken sayı noter huzurunda belirleniyor.
Yarışmanın tüm şartları ile yasal olarak hazırlandığını bilmelisiniz. Oyunun herhangi bir hilesi bulunmadığından kazanmak için tek yol doğru sayı kombinasyonuna ulaşmak.

Vodafone Şans Numarası Xiaomi Airfryer

Vodafone şans numarası xiaomi airfryer

Vodafone şans numarası Xiaomi Airfryer kazanmak için doğru tahmin etmeniz gereken 6 haneden oluşuyor. Bu 6 haneli sayıyı doğru bilirseniz o kampanyanın büyük ödülünü kazanabilirsiniz. Çok fazla kombin olduğundan tahmin etmesi güç gibi görünse de aslında denemekten zarar gelmeyen bir oyundur.
Oyunu oynamak için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez. Oyunu Vodafone yanımda uygulamasından kolayca oynayabilir ve yenilendikçe tekrar tekrar katılabilirsiniz.

Vodafone Şans Numarası Scooter nasıl alınır?

Vodafone şans numarası oyununda kazanan kişiye Scooter, Airfryer ya da Iphone XR gibi çeşitli hediyeler sunuyor. Oyuna düzenli olarak katılarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Vodafone Iphone Çekilişi Sonuçları

Vodafone Iphone çekilişi sonuçları kazananlara bildirilmektedir. Vodafone yanımda uygulamasından TOBİ’ye sorarak da çekiliş sonuçlarını düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları

Vodafone Yeni Hat Ücreti

Vodafone Bedava internet Hilesi – Vodafane çark 20 GB hilesi

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler